BANK ASYA TUSKON KART

bank asya müşteri hizmetleri

Hayatımızı kolaylaştıran kredi kartları sayesinde bizler alışverişlerimizde daha kolay ödeme seçeneklerini kullanabiliriz. Her Türkiye Cumhuriyeti içerisinde çalışan vatandaşın her zaman yeteri kadar nakit parası olmayabilir. Çünkü ülkemizin getirdiği çalışma zorlukları ve parasal açıdan yetersizlik vatandaşları kredi kartı almaya mecbur bırakmış durumdadır. Ülkemizde hemen hemen her vatandaşın cebinde, cüzdanında mutlaka bir kredi kartı vardır. Taksitli alışverişlerde, büyük küçük her türlü alışverişlerimizde kullanabildiğimiz bu kredi kartları hayatımızın önemli bir bölümündedir.

Sizler eğer Türkiye İş Adamları ve Sanayici Konfederasyonuna üye iseniz Bank Asya’nın sizlere özel sağlamış olduğu kredi kartından faydalanabilirsiniz. Bank Asya Tuskon Kart ile sizlere sunulan pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Bank Asya bu kartı sizlere özel tasarladığı ve sizin işinize yarayacak şekilde oluşturduğu için tuskon kartınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bank Asya tuskon kartın sizlere sağlamış olduğu pek çok fırsat ve kampanyalar vardır. Şimdi ise sizler için bu fırsatları anlatacağız.

Bank Asya Tuskon Kart İle Ne Gibi Avantajlara Sahipsiniz?

Öncelikle sizlerin sahip olacağı imkanlar çok fazladır. Çünkü tuskon karta sahip olan vatandaşlar Bank Asya’nın diğer banka kartlarının tüm ayrıcalıklarından kolayca yararlanabilirler. Tuskon kart sizler için Bank Asya’nın diğer kartları statülerine sahip şekilde yapılmıştır. VIP özelliği ile avantajları fazla ve dolayısıyla sizleri bol bol kazandıran bir kart olan tuskon kart sayısız işyerinde kullanılabilir. İş adamı iseniz, çalıştığın işyerinde bu Tuskon ailesine üyeseniz fırsatlar sizin peşini bırakmaz. Sağlamış olduğunuz fırsatlar bir değil iki değil miyonlarcadır. Çünkü Tuskon kredi kartına sahip olan vatandaşlara özel düzenli olarak kampanyalar oluşturulmaktadır.

Bank Asya tuskon kartına sahip olan vatandaşlar ayrıca temassız alışveriş özelliğine de sahiptir. 50 TL altındaki alışverişlerinizde kullanabilecek olduğunuz bu kart temassız geçiş özelliği ile sizlere ayrıcalık sağlar. Tuskon kredi kartı ile günün her günü her saati kendinizi özel hissedebilirsiniz. Hem yurtiçi hem de yurtdışı alışverişlerinizde kullanabilecek olduğunuz bu kart ile daima öndesiniz. Bank Asya tuskon kartına sahip olmak ister ve bu kredi kartı hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıda bulunan linke tıklayınız.

Bank Asya Tuskon Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top