BURGAN BANK ESNAF KREDİSİ

BURGAN BANK ESNAF KREDİSİ

Günümüz iş kolları arasında önemli yer tutan bölümlerden biri de esnaflıktır. Ya da diğer bir deyimle bireysel iş sektörü. Bu iş sektörü üzerinde varlık göstermek için zaman zaman zor koşullar ile baş başa kalmaktayız. Bu sıkıntıların en büyüğü de kuşkusuz nakit para ihtiyacı. Ödeme günlerinde ya da dükkan içi dizayn veya yenileme olsun birçok faktörde etkili olan bu nakit parayı bankaların kullanıma açmış olduğu esnaf kredileri sayesinde ulaşabiliriz. Uygun geri ödeme koşulları ve düşük faiz oranları sayesinde esnafın halinden anlayan banka kuruluşları esnafın bu derdine çare olmaya çalışmaktadır. Bu banka kuruluşlarından biri de Burgan Bank’tır. Burgan Bank esnaf kredisi sayesinde kullanıcılarına 4 paket halinde farklı farklı esnaf kredisi seçenekleri sunmaktadır. Şimdi aşağıda size maddeler halinde bu paketleri açıklayacağız.

Burgan Bank Esnaf Kredisi Özellikleri Nelerdir?

  • Taksitli Ticari Kredi

İşyerinizin nakit para ihtiyacını karşılamak için aldığınız bu kredide geri ödeme planına bağlı kalarak değil de kendi ödemelerinizi belirleme rahatlığı arıyorsanız bu tam size göre bir kredi. Uzun vade avantajı, dediğimiz gibi aylık veya nakit ödeme akışınıza göre belirlenebilir. Geri ödeme şekli, TL veya dövize endeksli olmak üzere bu kolaylığıyla esnafın yüzünü güldürmektedir. Burgan Bank esnaf kredisi ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyen siz değerli vatandaşlarımızı Burgan Bank şubelerine gitmelerini tavsiye ediyoruz.

  • İşletme Sermayesi Kredileri

Almış olduğunuz kredi vadesi boyunca ihtiyacınız olduğu anda çek, fatura gibi ödemelerinizi yapıp, tahsilatınız geçtiğinde dilediğiniz kadar kısmını yatırabileceğiniz bir Burgan Bank esnaf kredisi istiyorsanız rotatif kredi tam size göre.

Kısa vadeli nakit para ihtiyacınızı kredi tutarının tamamı, vadesi ve faizi sabit olan bir kredi türü ile karşılamak için spot krediyi gelir kaynağınıza göre kullanabilirsiniz.

Ticari işlerinizde çek senet gibi belgeler kullanıyorsanız ve bu belgeleri nakde çevirmek için gününün gelmesini beklemek istemiyorsanız iskonto iştira kredisini kullanabilirsiniz. Çek ve senetlerinizi Burgan Bank nakde çevirsin, çek veya senetin günü gelince sizde geri ödeme işleminizi yapın. Ayrıca bu Burgan Bank esnaf kredisi faizini baştan ödüyor ve kıymetli evraklarınızı nakit paraya çevirebiliyorsunuz.

  • İşyeri Alım Kredisi

İşyeri alma diğer bir deyimle dükkan satın alma ya da açma gibi nakit para ihtiyacınızı bu kredi sayesinde halledebileceksiniz. 60 aya varan vade seçenekleri ile TL olarak kullanılabillir, eşit taksit imkanları ile firmanızın gelirlerine uygun ödeme işlemi yapabilirsiniz. Burgan Bank esnaf kredisi adı altında olan işyeri alım kredisi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Burgan Bank şubelerine gidiniz.

  • Ticari Taşıt Kredisi

İşyerinize ya da firmanıza ait alacak olduğunuz aracın nakit para ihtiyacını karşılayacak olan Burgan Bank esnaf kredisidir. Bu krediyi size sunduğumuz eşit taksitler ve uygun vade koşulları ile geri ödeyebilirsiniz. Ticari taşıt kredisi ile ilgili daha fazla bilgi almak için Burgan Bank şubelerine uğramanız yeterli olacaktır.

İşte yukarıda anlatmış olduğumuz bu 4 Burgan Bank esnaf kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvurularınızı yapmak için Burgan Bank şubelerine uğrayınız.

Scroll to Top