Burgan Bank İnternet Bankacılığı

Burgan Bank kredi hesaplama

Bilişim teknolojisinin gelişmesi ile birlikte artık birçok kurum ve kuruluş online olarak hizmet sunmaktadır. Bu durumda sizlere hizmet sunan kurumlardan birisi de Burgan Bank’tır. Sizde Burgan Bank internet bankacılığı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bu alanda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda Burgan Bank internet bankacılığı hakkında bilgi vereceğiz. Burgan Bank internet şubesi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu bölümü okuyabilirsiniz. Burgan Bank internet bankacılığı nasıl kullanılacağı hakkında sizlere bu alanda gerekli bilgileri vereceğiz. Sizde tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak ve işlem yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Burgan Bank internet şubesi ile birlikte artık sizde Burgan Bank şubelerinden yapabileceğiniz birçok işlemi yerine getirebilirsiniz.

Burgan Bank İnternet Bankacılığı Nedir?

Burgan Bank internet şubesini kullanmak demek banka şubesine gitmeden size sunulan tüm hizmetlerden yararlanabilmek demektir. Bank Asya internet şubesini kullanmak için herhangi bir yerde bulunmanız önemli değildir, yeterki internet erişimine sahip olun. Burgan Bank internet sisteminden almak isteyip de alamadığınız kredilere anında başvurabilir, ardından sonuç almayı bekleyebilirsiniz. Ya da kredi kartı başvurusu yaparak bir kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Eğer zaten kredi kartı sahibiyseniz kartınıza ait o ayın ekstre bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz. Sadece aylık değil geçmiş dönemdeki harcamalarınızın ekstresine de yine internet şubesi sayesinde ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Burgan Bank hesabınızı açtıktan sonra internet bankacılığı şifrelerinizi oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte Burgan Bank internet bankacılığı sistemine dahil olarak hesabınızdaki toplam vadeli TL, vadesiz TL, yatırım, vadeli döviz ve vadesiz döviz miktarlarını izleyebilirsiniz. Bunların yanında internet bankacılığı sistemini kullanarak bir başka hesaba para aktarabilirsiniz. Havale, EFT sistemleri ile başka hesaplara para gönderebilir, kendi hesaplarınız arasında gönderi yapabilirsiniz. Burgan Bank internet şubesi sistemini kullanarak yatırım seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Hisse senedi alış ve satış, varant alış ve satış, yatırım fonu alış ve satış yapabilirsiniz. Altın ve Döviz hesapları açarak altın ve döviz alış ve satışını da Burgan Bank internet bankacılığı sistemlerini kullanarak yapabilirsiniz. Ayrıca Bono ve Tahvil alış-satışı işlemlerinizi de internet bankacılığını kullanarak yapabilirsiniz. Burgan Bank internet şubesi sistemlerini kullanarak belli fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Burgan Bank internet şubesi ile kredi başvurularınızı hızlı bir şekilde internet üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Aldığınız kredi bilgilerinize de yine Burgan Bank internet şubesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Kredi fiyat ve oranlarına da yine Burgan Bank internet bankacılığı sistemlerinden birine girerek ulaşabilir ve almak istediğiniz kredi çeşitleri hakkında daha fazla fikir edinebilirsiniz. Üstelik internet bankacılığı mobil uygulamasını indirip mobil ortamlardan da internete bağlanarak Burgan Bank internet şubesine ulaşabilirsiniz.

Burgan Bank İnternet Bankacılığına Nasıl Girilir?

Öncelikle bireysel internet şubesine giriş için verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfada kullanıcı adınızı ve E-Parolanızı giriniz. Şifreniz yoksa şifre al sekmesine tıklayınız. Bu işlemleri hallettiğiniz durumda giriş butonuna tıklayabilirsiniz.

birey

Bireysel İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Kurumsal internet bankacılığı için de yapacak olduğunuz işlemler aynıdır. Öncelikle linke tıklayınız ve açılan sayfada kullanıcı adınızı ve e-parolanızı giriniz. Daha sonra giriş butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayınız.

k

Burgan Bank İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top