BURGAN BANK KREDİ KARTI BORCU SORGULAMA

Burgan Bank kredi hesaplama

Burgan Bank Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde hizmet veren bir bankadır. Ülkemizde Tekfen Bank adı altında 1989 yılında kurulan bankaya ait hisselerin Burgan Bank Grubu tarafından 2012 yılında satın alınmasının ardından ülkemizde bu isimle hizmet vermektedir. Ayrıca ülkemizde çalışma sermayesi olarak yabancı sermayeli bankalar sınıfında yer almaktadır.

Burgan Bank da günümüz geleneklerine ayak uydurarak müşterilerine dünyanın her yerinde alışverişlerinde ve ATM’lerden nakit avans çekimi için kullanabileceği kredi kartları çıkararak günümüz teknolojisinin aktif kullanımı ve kredi kartlarının hayat kolaylaştıran akımına kapılarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamıştır. Burgan Bank’a ait kredi kartları Bonus Kart özelliği taşımaktadır. Bonus kart ile anlaşmalı olan Burgan Bank, müşterilerinin Bonus kartlardan çekim yapabilen pos makinesine uyumlu anlaşmalı tüm işyerlerinden kolaylıkla alışveriş yapabilmelerini sağlamıştır. Burgan Bonus kartları 4 çeşit olarak kullanıma sunulmuştur. Bu kartlar ise Burgan Bonus, Burgan Bonus Plus, Burgan Bonus Premium ve Burgan Bonus Platinum olarak adlandırılmaktadır. Kartları temel anlamda biribirinden ayıran özellik alışverişler sırasında sağladığı bonus puanların değişmesidir. Kullanım alanları bakımından farklılık göstermezler.

Burgan Bank müşterilerine sağladığı kredi kartı hizmetlerinin kolay şekilde kontrol edilebilmesi, kredi kartı eft işlemleri, kredi kartı borcu ödeme gibi temel kart işlemlerinin yürütülebildiği ve müşterinin şubeye gitmesine gerek kalmadan birer tıkla birçok sorununu çözebilmesi adına resmi internet sitesi üzerinden İnternet Bankacılığı hizmetini oluşturmuş ve müşterilerinin kullanımına sunmuştur. Burgan Bank kredi kartı borcu sorgulama işlemleri de adınıza ait kart işlemlerini yürütebildiğiniz bu platform üzerinden yapılabilmektedir. Şimdi bu yazımızda Burgan Bank kredi kartı borcu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını açıklayacağız.

Burgan Bank Kredi Kartı Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yazımızda daha önce de bahsettiğimiz gibi müşteri memnuniyeti ve müşteri destekli bir sistem olan İnternet Bankacılığı sistemi aktif olarak bankanın resmi internet sitesi üzerinden kullanılmaktadır.

Burgan Bank kredi kartı borcu sorgulama adına yazımızın sonuna sorgulama sayfasına ulaşabileceğiniz bağlantı linkini ekledik. Bağlantı linkini kullandığınız takdirde resimde gösterilen anasayfaya erişim sağlamış olacaksınız. Burgan Bank kredi kartı borcu sorgulamak adına ok işareti ile gösterilen bireysel butonuna tıklamanız gerekmektedir.

burgan

Bireysel işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz adına sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Bu giriş işlemi 2 şekilde gerçekleştirilebilir. Bu 2 seçenek kullanıcı adı, e-parola ile giriş ve  kredi kartı ile giriş olarak adlandırılır. Kullanıcı adı ve e-parola sahibi değilseniz kartla giriş yaparak kullanıcı adı ve şifre sahibi olabilirsiniz. Resimimizde kredi kartı ile giriş yöntemini ele aldık. Kart numarası olarak sorulan kısımda kredi kartınızın üzerinde yer alan 16 haneli rakamlar dizinini girmeniz gerekmektedir. Kredi kartınızın şifresini ve doğum tarihinizi de doğru şekilde tuşladığınız zaman internet şubesine erişim sağlamış olursunuz. Burgan Bank kredi kartı borcu sorgulamanızı internet şubesi yardımıyla kolaylıkla yapabilirsiniz.

burganbank internet şube

Burgan Bank Kredi Kartı Borcu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top