Burgan Bonus Kredi Kartı Başvurusu

858c6b75e397ae3a5f8e0dfe4ff2cdd1 400x400 2

Genellikle Türkiye’nin büyük şehirlerde şubesi olan Burgan Bank müşterilerinin kullanıma sunmuş olduğu kredi kartı Bonus alt yapısında çalışmaktadır. Bonus karta üye olan bütün iş yerlerinde avantajlı bir şekilde alışveriş yapabilme özelliğine sahiptir. Yazımızın devamında Burgan Bonus Kredi Kartı Başvurusunun nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Burgan Bank Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Burgan Bonus kart ile dünyanın her yerinden yapacağınız bütün alışverişlerde bonus kazanma imkanına sahipsiniz. 200.000’i aşan Bonus programı sayesinde yapacağınız alışverişlerde, %20’lere varan ekstra bonus kazanabilirsiniz. Biriken bonusunuz ile Bonus program ortaklığında olan yerlerde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bonus keyfinizi taksitli alışverişteki rahatlıkla da birleştirebilirsiniz. Burgan Bonus kredi kartına ait ödemelerinizi İnternet şubesinden ya da 0 850 222 8 222 numaralı telefon bankacılığından hızlı ve kolay bir şekilde de yapabilirsiniz.

Burgan Bonus Plus & Gold Kredi Kartı Özellikleri

Burgan Bonus Plus ve Bonus Kart özelliklerini taşımaktadır ve daha fazla bonus kazandırmaktadır. Aynı zamanda yurt içi ve yurt dışında yapacak olduğunuz bütün alışverişlerinizde ekstra bonus biriktirebilme olanağını da sunar.

Burgan Bonus Premium Özellikleri

Burgan Bank Bonus Premium kredi kartı, Bonus kart özelliklerini de taşımaktadır. Bununla beraber çok daha fazla bonus kazandırmaktadır. Bonus Premium ile ekstra bonus fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. Bonus Premium kart ile yurt içerisinde ve yurt dışında yapacağınız bedava alışverişin de tadını çıkarırsınız. Burgan Bonus Premium kart ile Bonus programları haricinde yapacağınız bütün alışverişleriniz de çok daha fazla bonus kazanma imkanına sahipsiniz.

Burgan Bonus Platinum Özellikleri

Burgan Bonus Platinum Kartınız Türkiye’de bedavası en çok olan kredi kartı Bonus’un bütün özelliklerini taşımasının yanı sıra hem yüksek seviyede bonus kazandırır, hem de dünyanın her yerinde geçerli olan ayrıcalıklardan da faydalanırsınız.

Burgan Bank Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Burgan Bank’a telefon ile kredi kartı başvurusu yapabilmek için 0 850 222 8 222 numaralı hat üzerinden kredi kartı başvurusu yapılabilir. Bununla beraber internet sitesi üzerinden beni arayın formunu doldurup, banka tarafından aranarak, kredi kartı başvurusunu tamamlayabilirsiniz. Bunun dışında telefon aracılığıyla, internet üzerinden ya da Burgan Bank şubelerinden Burgan Bonus kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Şubeye gidip yapacağınız başvurular aynı günde sonuçlanmaktadır. Başvuru anında yanınızda T.C. kimlik belgeniz, ikametgah belgeniz ( son 2 ay tarihinde adınıza kayıtlı olan herhangi bir fatura) ve gelir belgesinin olması durumunda, başvurunuzun onaylanmasıyla beraber direk olarak kredi kartınızı alabilmeniz mümkündür. Burgan Bank ATM’leri üzerinden kredi kartı başvurusu yapılmamaktadır.

Scroll to Top