BURGAN BONUS

BURGAN BONUS

Bankacılık sisteminin sağlamış olduğu krediler sayesinde vatandaşlar alışverişlerinde ve diğer alım satımlarında kartları kullanarak ayrıcalıklardan yararlanabilirler. Siz vatandaşlar için hazırlanan kredi kart seçenekleri her cebe ve her gelire uygun şekilde tasarlanmıştır. Vatandaşlar bu şekilde kullanacak oldukları kredi kartlarını kendi istekleri doğrultusunda seçebilirler. Üstelik bu seçimi yaparken kendi çıkarları doğrultusunda hareket edebilirler. Çünkü Burgan Bank vatandaşlarına özel kredi kartı seçenekleri ile hizmetinizdedir.

En çok avantaj sahibi yaptıran, alışverişlerinizde sizi bir adım öde taşıyan Burgan Bonus kartlarından dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz. Her meslek grubu düşünülerek tasarlanmış olan Burgan Bank Bonuslar çeşitli gruplara ayrılır. Sizler bu gruplardan herhangi istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Burgan Bonus Ürünleri

Yazımızın ilk başında da anlattığımız gibi Burgan Bank Bonus ürünleri kendi içerisinde gruplara ayrılır. Bu gruplar vatandaşların istekleri doğrultusunda değiştirilebilen ürünlerden oluşmaktadır. Şimdi ise sizler için kısa kısa bu ürünlerden bahsedelim.

Burgan Bonus Plus

Bonus kart ile yapacak olduğunuz her alışveriş ize fırsatlar sunar. Sizlerin alışveriş yaptıkça bonus kazanmasını sağlayan bu kart ile alışverişleriniz daha keyifli ve kazançlı olacaktır. Ayrıca Bonus Plus ile alışverişinizi yurtiçinde veya yurtdışında yapmanız hiç önemli değil. Çünkü yurtiçi ve yurtdışı her alışverişinizde sizler bonus kazanmaya devam edebilirsiniz. Sahip olduğunuz bonus kartınız ile 12 ay içerisinde gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler sayeinde bir üst karta geçiş yapabilirsiniz.

Burgan Bonus Premium

Burgan Bank ile kazanmış olduğunuz bonusların % 60’ından daha fazla bir oranını sizler ile kazanırsınız. Çünkü bu kart sizlerin daha çok harcayıp daha çok kazanmanızı amaçlar. Harcadıkça kazanmanız kazandıkça harcamanız için tercih edecek olduğunuz kart Bonus Premium Kart olmalı. Çünkü ekstra bonus kazanarak alışverişlerinizin belli bir oranını bu sayede bedavaya getirmiş olacaksınız. Bu da sizleri daha mutlu edecektir. Burgan Bank Bonus Premium kartınızı da yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Kazanacak olduğunuz bonusları da dilediğiniz alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Burgan Bonus Platinum

Bonus kartları içerisinde en kazançlı olmanızı sağlayan bir diğer kart ise Bonus Platinum’dur. Çünkü bu kart ile sizler öylesine çok fazla bonus kazanacaksınız ki alışverişlerinizde yarıya düşen ürünlerin sayısı bir elin on parmağını geçecek düzeydedir. Çok çeşitli imkânlarla bu kredi kartını kullanabilirsiniz.

Burgan Bonus hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıda bulunan linke tıklayınız.

Burgan Bonus İçin TIKLAYINIZ! 

Scroll to Top