Denizbank Bonus Kredi Kartı Limiti Arttırma

Denizbank Bonus Kredi Kartı

Hepimizin bildiği gibi kredi kartı kullanımı gerek ülkemizde gerek tüm dünyada gittikçe artan bir eğilim göstermektedir. Teknolojinin gelişmesi ve dur durak bilmeden artan ihtiyaçlarımız bu eğilimin en temel sebepleri arasındadır. Yaşamımızın birçok alanında rahatça ve sorunsuzca kullanmakta olduğumuz kredi kartlarımız birçok avantaja sahip olduğu gibi dezavantajları da bulunmaktadır. Bu dezavantajlardan birisi ise kredi kartlarımızın limitlerinin kısıtlı olmasıdır. Hemen hemen bütün bankalar kredi kartı başvuruları sonucu kişilere düşük limitli bir kart vermektedir. Bunun sebebi müşteri profili ve bankanın henüz bizim ödeme sıklığımızın ne durumda olduğunu bilmemesinden kaynaklanmaktadır. Biz bu yazımızda Denizbank Bonus Kredi Kartı limitini arttırmayı anlatacağız.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Nedir?

Denizbank’ın müşterilerine sunduğu Bonus Kredi Kartı birçok avantaj sağlamaktadır. İlk harcamanızda 40 TL bonusun yanı sıra Harcama sözlerinize ise 150 TL’ye varan bonus sözü vermektedir. Her 1 bonus 1 TL’ye denk gelmektedir. Birçok dünya markasında ekstra indirim kampanyalarının yanı sıra, ekstra taksit imkanları Denizbank bonus kredi kartı ile mümkün olmaktadır.

Ayrıca özel günlerde yani anneler günü, babalar günü gibi günlerde ekstra bonus kazanabileceğiniz kampanyaları, Denizbank bonus kredi kartınız ile yakalayabilirsiniz. www.denizamerikada.com ve www.indirimkartimda.com gibi sitelerde sadece Denizbank’ın müşterilerine sunduğu kampanyalar ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin ilk çipli kredi kartı olma özelliğini bulunduran Denizbank Bonus Kredi Kartı size bedava alışveriş yapma ve taksit gibi daha birçok imkan sunmaktadır.

Denizbank Bonus Kredi Kartı, bonus kazandırma ve taksit imkanı sunma özelliğine sahip bir alışveriş kartı ve aynı zamanda dünyanın her yerinde MasterCard/Visa amblemi bulunan milyonlarca iş yerinde geçerli bir MasterCard/Visa kredi kartıdır. Denizbank Bonus Kredi Kartı ile tüm harcamalarınızda bonus kazanır, Denizbank Bonus Kredi Kartınızda birikmiş olan bonusunuzla bedava alışveriş yapabilirsiniz. Denizbank Bonus Kredi Kartınız ile dünyanın her yerinde geçerli bir kredi kartını cebinizde bulundurarak yurt dışında rahat rahat alışveriş yapabilir günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Program Ortakları’nda ekstra bonus ile taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Denizbank Bonus Kredi Kartının üzerindeki çip sayesinde özel imkanlardan yararlanırsınız. Denizbank Bonus Kredi Kartı aracılığıyla size bu kadar indirim fırsatı sunarken elbette limit arttırımını istemeniz, keşke limitim daha fazla olsa diye düşünmeniz çok doğal karşılanabilir. Merak etmeyin bu yazıda anlatılacak yöntemlerle limitinizin nasıl arttırılacağını çok rahat bir şekilde anlayacak ve Denizbank Bonus Kredi Kartı limit arttırımını rahatlıkla yapabileceksiniz.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Limit Arttırımı Nasıl Yapılır?

Denizbank, müşterilerinin bonus kredi kartı limiti belirlerken, müşterilerin kredi kartı başvurusu sırasında beyan edilen gelirlerine göre bir hesaplama yapmaktadır. Bu limit, Denizbank müşterilerinin yapabilecekleri harcamanın maksimum noktası anlamında gelir. Kredi Kartı limitinin iki farklı türü olmakla birlikte her kartın ayrı limiti olması bankalar tarafından tercih edilen yöntemdir.

Eğer Denizbank’tan iki kredi kartınız var ise bunların limitleri büyük ihtimalle birbirinden bağımsızdır. Denizbank, kredi kartı verdiği tüm müşterilerine yılda iki kez kredi kartı limiti arttırımı sağlamaktadır. Eğer bütün kredi kartı borçlarınızı düzenli olarak ödüyor ve limit aşımı yapmıyor iseniz limitiniz arttırılacaktır. Öbür kriter ise ekonomik durumunuzun da iyi olmasıdır. Bu durumları göz önünde bulundurarak Denizbank Bonus kredi kartı limit arttırımı yılda iki kereye mahsus olmak üzere otomatik olarak artacaktır. Bu limit arttırımında bankanın size uyguladığı standart işlemdir fakat eğer Denizbank Bonus Kredi Kartı limit arttırımı sürecine müdahil olmak istiyorsanız elinizde birtakım seçenekler bulunmaktadır.

Şubeden Denizbank Bonus Kredi Kartı Limiti Arttırma İşlemi

Bu seçeneklerden bir tanesi, klasik bir yol olarak bankaya gidip sıra numaranızı alıp, sıra size geldikten sonra banka personeli ile görüşüp limit arttırımını talep etmenizdir. Denizbank’ta da birçok bankada olduğu gibi bu tarz işlemlerinizi herhangi bir Denizbank şubesinden halledebilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile Denizbank Bonus Kredi Kartı Limiti Arttırma İşlemi

Eğer şubeye gitmekle yorulmak istemiyor rahatça evde Denizbank Bonus kredi kartımın limitini arttırımı işlemimi gerçekleştireyim diyorsanız Denizbank’ın müşterileri için kullandığı Telefon Bankacılığı sistemini kolayca kullanabilirsiniz. 444 0 800 İletişim Merkezi’ni arayarak Denizbank Bonus Kredi Kartı limit arttırımı talebinizi müşteri hizmetleri ile görüşerek verebilirsiniz. Bu anlattığımız iki usul de işinizi görecektir.

Banka, talebinizi aldıktan sonra talebinizi, ilgili kişilerce kendi sistemlerinde bir inceleme başlatır ve bu inceleme sonucunda banka bürokrasisi, prensipleri ve yasal olanaklar içinde kredi kartı limiti artırma talebinizi kabul edip etmediklerini tarafınıza ileteceklerdir. Eğer talebiniz uygun görülürse kartınızın limiti kısa sürede artırılarak yeni limit bilgileri şahsınıza bildirilecektir. Böylece Denizbank Bonus Kredi Kartınızı her türlü ihtiyacınız için artmış limitiyle birlikte rahatça kullanmaya ve bol bol indirimlerle, size özel kampanyalardan daha çok faydalanmaya başlayabilir, her harcamanızda bolca bonus puan kazanıp bedava alışverişler gerçekleştirebilirsiniz.

Scroll to Top