DENİZBANK EMEKLİ BONUS

DENİZBANK KREDİ HESAPLAMA

Bankalar artan rekabet ortamında müşterisiz kalmamak için birçok imkanı müşterilerine sunmaktadır. Bu durumda bankalar her kesime hitap eden kredi kartı imkanı sunmaktadır. Bu durumda kredi kartı veren bankalardan birisi de Denizbank’tır. Denizbank yıllarca çalışmış ve bu çalışma sonucu emekli olmaya hak kazanmış emeklilere kredi kartı imkanı sunmaktadır. Bu durumda Denizbank’ın sunduğu kredi kartı ise Denizbank Emekli Bonus kredi kartıdır. Sizde Emekli Bonus kredi kartı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu alanda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu alanda Denizbank emekli kredi kartı ayrıcalıkları hakkında bilgi sahibi olabilir, kredi kartına nasıl başvuru yapabileceğiniz öğrenebilir ve başvuru noktalarının neler olduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Denizbank Emekli Bonus Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Emekli Bonus kredi kartı emekli olan bireylere verilen bir kredi kartıdır. Sizde emekli iseniz ve bir kredi kartı almak istiyorsanız Denizbank Emekli Bonus kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli Bonus kredi kartı ile diğer Denizbank kredi kartı imkanlarından yararlanabilir, nakit avans ve taksitli nakit avans imkanlarından yararlanabilirsiniz. Denizbank Emekli Bonus kredi kartının sunmuş olduğu ayrıcalıklar ise şu şekildedir;

  • Denizbank kredi kartı ile sizde fatura, kira, aidat gibi düzenli ödemelerinizi ücretsiz olarak yerine getirebilirsiniz.
  • Havaalanı ulaşımlarında büyük kolaylık ve konfor sağlayan Denizbank Shuttle hizmetini de % 30 indirimli fiyatlarla yerine getirebilir ve bu imkanlardan yararlanabilirsiniz.
  • Yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinizi, yurtiçi-yurtdışı otel, tur ve yurtdışı gemi rezervasyon işlemlerinizi, yurtiçi-yurtdışı araba kiralama işlemlerinizi tek bir telefon görüşmesi sonucunda ayarlayabilirsiniz. Uçak biletinizi ve diğer hizmetleri 3 taksit imkanı ile alabilirsiniz.
  • Ayrıca 7 gün 24 saat 0850 222 0 800 numaralı telefonu arayarak evinizde oluşabilecek su tesisat arızası, anahtar kaybı, elektrik tesisat arızası gibi hizmetlerin yanı sıra bilgi ve danışmanlık hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Denizbank Emekli Bonus kredi kartına başvurabileceğiz yerler ise şu şekildedir;

  • Tüm Denizbank şubelerinden Denizbank kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • 444 0 800 Denizbank telefon şubesini arayarak da kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Denizbank İnternet Bankacılığı yardımı ile kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • SMS ile Denizbank emekli bonus başvurusunda bulunmak içinse EMEKLI yazıp, boşluk bırakıp, TC Kimlik Numaranı 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Denizbank Emekli Bonus Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top