Denizbank Hasat Vadeli Kredili Mevduat Hesabı

Denizbank Hasat Vadeli Kredili Mevduat Hesabı Nedir?

Denizbank Hasat Vadeli Kredili Mevduat Hesabı çiftçiler için büyük fırsatlar sunuyor. Faturalarınızın zamanı geldiği zaman otomatik ödeme talimatı sayesinde ödemeleriniz banka tarafından otomatik olarak yapılıyor. Hasat zamanı geldiğinde ise bankaya ödemenizi yapabiliyorsunuz. Bu yazımızda Denizbank Hasat Vadeli Kredili Mevduat hesabı hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Denizbank Hasat Vadeli Kredili Mevduat Hesabı Nedir?

Denizbank’ın sunmuş olduğu hasat vadeli kredili mevduat hesabı çiftçiler için oldukça avantajlı bir hizmettir. Bu hizmetten faydalanmak için çiftçi kartınızın olması gerekiyor. Denizbank’tan çiftçi kartınızı aldıktan sonra hasat vadeli kredili mevduat hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. Denizbank çiftçi kartınıza ulaştıktan sonra hasat vadeli kredili mevduat hesabınızı 7/24 istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Hasat vadeli kredili mevduat hesabı üzerinden çiftçiler verecekleri otomatik ödeme talimatı ile birlikte doğalgaz, su, elektrik ve telefon faturalarını Denizbank zamanı geldiği zaman ödüyor. Çiftçilerin hasat zamanı geldiği zamanda ise bu ödemeleri yapabiliyorlar. Bu sayede çiftçiler hasat zamanları gelmeden zorlanmıyorlar ve hasat yapılıp ödeme aldıktan sonra ödemelerini bankaya rahatlıkla yapabiliyorlar.

Denizbank hasat vadeli kredili mevduat hesabı özelliklerinden bahsedelim. Hesap üzerinde bakiye olmasa dahi ödemesi verilen tüm ödemeler zamanı geldiği zaman yapılır. Hasat vadeli kredili mevduat hesabına kullandığınız gün baz alınarak faiz uygulanır. Kullanmadığınız günler için faiz uygulaması yapılmaz. Kredili mevduat hesabı yılda bir ödemeli olarak belirlenmiştir ve vade ödeme düzenlemesi kişilerin hasat zamanına göre düzenlenir.

Denizbank Hasat Vadeli Kredili Mevduat Hesabı hakkında detaylı bilgi almak için Denizbank şubelerini ziyaret edebilir veya 444 6 800 numaralı Denizbank Tarım Hattını arayabilirsiniz.

Denizbank Çiftçi Kredisi İçin Gerekli Evraklar

Denizbank’tan çiftçi kredisi almak için gerekli evraklar bulunmaktadır. Bu evraklar krediyi alacak olan tarafa göre değişiklik göstermiştir.

Kredi alacak olan gerçek kişiler için gerekli evraklar, ikametgah belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, imza beyannamesi, traktör veya taşıt ruhsatı fotokopisi, tapu fotokopisi.

Şahıs firmaları için gerekli evraklar, cari yılın mizan ve gelir tablosu, nüfus cüzdanı, oda kayıt belgesi, son 3 yıla ait hesap özeti (onaylı), imza beyannamesi, son 3 yıla ait vergi levhası, firmaya ait tapu belgesi varsa ortakların tapu fotokopisi,

Tüzel kişiler için gerekli evraklar, oda kayıt belgesi, vergi levhası (Son 3 yıla ait), nüfus cüzdanı, ticaret sicil tasdiknamesi, ticaret sicil gazeteleri, şirket ana sözleşmesi, bilanço-gelir tablosu-mizanlar, firma ve ortaklarına ait tapu belgeleri.

Dernek ve birlikler için gerekli evraklar, dernek tescil kaydı, imza sirküleri, temsili yetkili kişilere ait nüfus cüzdanı, vergi levhası, noter onaylı karar defteri.

Kooperatifler için gerekli evraklar, ana sözleşme, imza sirküleri, kooperatif temsile yetkili kişilerin nüfus cüzdanı, karar defteri noter onaylı, ticaret sicil gazetesi.

Ziraat odaları başkanlıkları ve işletmecilikleri için gerekli evraklar, vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, tescil kaydı, temsile yetkili kişilerin nüfus cüzdanı, karar defteri, ana sözleşme, imza sirküleri.

Denizbank Çiftçi Kredisi Faiz Oranı

Denizbank çiftçi kredileri, Tarımsal İşletme Kredileri, Tarımsal Yatırım Kredileri, Proje Yatırım Kredileri, TMO Makbuz Senedine Dayalı Krediler, Elektronik Ürün Senedi Karşılığı Kredi, SMS ile Tarımsal İhtiyaç Kredisi, Hasat Vadeli Kredili Mevduat Hesabı, Genç Çiftçi Kredisi, Benim Bahçem Benim Tarlam Kredisi olarak çeşitlenmektedir.

Saydığımız kredilerin tümünün farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu sebeple faiz oranları da kredi çeşidine göre farklılık göstermektedir. Seçeceğiniz krediyle ilgili detaylı faiz oranı bilgisi alabilmek için Denizbank şubelerini ziyaret etmeniz gerekiyor. Şubeye gitmeden önce bilgi almak istiyorsanız, telefon bankacılığı üzerinden bankayı arayıp, ön bilgi alabilirsiniz.

Hasat Kredisi Hesaplama

Denizbank hasat kredinizi hesaplamak istiyorsanız sizi çok kolay bir yöntem bekliyor. Denizbank’ın resmi internet sayfası üzerinden sunmuş olduğu kredi hesaplama ekranı bulunuyor. Bu ekranı kullanarak hasat kredisi hesaplama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Hasat kredinizi almadan önce krediyle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hasat Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top