Denizbank İhtiyaç Kredisi Sorgulama

Denizbank’ın kendi prensipleri doğrultusunda belirlediği şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi alabilir, ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi nedir, şartları nelerdir, Denizbank ihtiyaç kredisi sorgulama işlemi nasıl gerçekleştirilir gibi soruların cevaplarını sizler için derledik.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Nedir?

Denizbank ihtiyaç kredisi, düşük faiz ve uygun ödeme koşulları ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere 55.000 TL’ye kadar verdiği kredi türüdür. Bu krediyi 48 aya varan vade oranı ile ödeme fırsatı da sunmaktadır. Denizbank ihtiyaç kredisine şubelerden, internet şubesinden ve SMS yolu ile başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca krediye başvurmadan önce site üzerinde yer alan hesaplama aracı ile ihtiyacınız olan tutarı ve kafanızdaki tahmini taksit sayısını girerek geri ödeyeceğiniz miktarı, faiz oranını, aylık ödemenizi, kredi tahsis ücretini ve yıllık maliyet oranını görebilir ve bu doğrultuda kararınızı verebilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

İhtiyaçlarınızı karşılamak üzere her geçen gün kendini yenileyen Denizbank, kusursuz bir hizmet vermek ve müşterilerini bekletmeden en hızlı sonucu verebilmek için Denizbank ihtiyaç kredisi sorgulama hizmetini de sunmaktadır. İhtiyaç Kredisi başvuru sonucunuzu öğrenebilmek için üç farklı yönteme başvurabilirsiniz. Bunlar; internet sitesi üzerinden kredi başvuru numarası ile sorgulama, şubelerden kredi başvuru sonucu sorgulama ve Denizbank müşteri hizmetleri üzerinden sorgulamadır.

Denizbank internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredinizi sorgulayabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. İnternet bankacılığına şifre, kart ve TCKN ile giriş yapabilmeniz mümkündür. Eğer İnternet bankacılığını daha önce hiç kullanmamışsanız sayfanın sağ üst köşesinde yer alan kullanıcı oluştur bölümünden üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

Bir diğer yöntem olan müşteri hizmetleri üzerinden Denizbank ihtiyaç kredisi başvuru sorgulama yapabilmek için 444 0 800 veya 0850 222 0 800 numaralı telefon bankacılığını kullanmanız gerekmektedir. Sesli yanıt sistemi ile başvuru menüsüne yönlendirilecek ve telefon bankacılığı müşteri yetkilisi ile görüşme yaparak ihtiyaç kredisi sonucu hakkında sorgulama yaptırabilir, bilgi edinebilirsiniz.

Son olarak Denizbank şubelerden de ihtiyaç kredisi sonucunuzu sorgulatabilirsiniz. Bunu yapabilmek için yapmanız gereken size en yakın Denizbank şubesine gitmek ve bireysel müşteri temsilcisi ile görüşmek olacaktır. Bireysel temsilci talimatınız doğrultusunda kredi başvuru vb. bilgilerinize ulaşarak işleminizin adımlarını size aktaracaktır.

Denizbank En Yakın Şube İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top