DENİZBANK KREDİ KARTI BORCU SORGULAMA

DENİZBANK KREDİ HESAPLAMA

Ülkemizdeki yabancı sermayeli bankalardan biri olan Denizbank, Rusya’nın en büyük bankası olan Sberbank of Russia Bankası’na ait Türkiye’de kurulu özel mevduat bankasıdır. Eylül 2012 yılından beri bu banka himayesine girmiştir. Ondan öncesinde Denizcilik Bankası olarak 1951 yılında gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla kurulsa da ilerleyen zamanlarda başka bankalarla birleşmiş giderek büyüyen bir görüntü çizen ve 1997 yılında yeniden yapılanan banka ülkemizde birçok alanda etkin şekilde hizmetlerine devam etmektedir.

Bireysel Bankacılık, Özel Bankacılık, KOBİ Bankacılığı, Tarım Bankacılığı, Kurumsal Bankacılık, Ticari Bankacılık ve Kamu Bankacılığı başlıkları altında ürün ve hizmetleri müşterilerine hazırlayan sunan başarılı bir kurumdur. Bu işlemlerin senkronize, başarılı, güvenli olabilmesi için teknolojiden yardım alınmaması kaçınılmazdır. Nitekim bu ürün ve hizmetleri bir arada barındıran daha birçok alanda hem bilgi hem işlem kapasitesine sahip olan resmi internet sitesi sanal bir şube olarak 7/24 hizmet vermektedir.

Bireysel Bankacılık işlemlerine kişisel kredi kartları da dahildir. Bununla birlikte bireysel işlemlerimizin yönetilmesi, sorgulanması ve planlanması için resmi internet sitesinin yanında güvenli online bir sisteme ihtiyaç duyulmuştur. Çözüm olarak kullanıma sunulan ve başarı elde edilen bu sistem İnternet Bankacılığı olarak adlandırılmaktadır. Bu sistem sayesinde Denizbank kredi kartı borcu sorgulama, borç ödeme gibi işlemlerinizi şubelere ihtiyaç duymadan hızlı şekilde yapabilmektesiniz.

Denizbank Kredi Kartı Borcu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Sadece Denizbank kredi kartı borcu sorgulama değil, borç ödeme, şifre işlemleri, hesap özeti gibi birçok konu başlığına ulaşabileceğiniz sistem bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden kullanıma sunulan İnternet Bankacılığı sistemidir. Bu yazımızda internet bankacılığı ile Denizbank kredi kartı borcu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını size aktarmaya çalışacağız.

Denizbank kredi kartı borcu sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikle yazımızın sonunda yer alan yönlendirme adresini kullanınız. Erişim sağladığınız sayfa bankaya ait resmi internet sayfası olmalıdır. Bu sayfada ekteki resimde gösterildiği gibi işaretli kısımdan internet bankacılığına giriş yapabilmekteseniz. 3 girişi yöntemi vardır. Eğer şifre sahibi değilseniz kredi kartı işlemini seçerek sisteme giriş yapabilir, sorgulama işlemlerinin yanı sıra kullanıcı adı ve şifre sahibi de olabilirsiniz.

denizbank

İşlemlerimize kredi kartı ile devam edildiğini varsayarak anlatmaya devam ediyoruz. 3 seçenekten biri olan kredi kartı ile giriş işlemini seçtiğiniz takdirde kredi kartınızın ön tarafında bulunan 16 haneli kart numarası, kredi kartı şifreniz ve doğum tarihiniz sisteme giriş için gerekli bilgiler olacaktır. Görselde görünen sayfada işaretli kısımları özenle doldurarak devam tuşuna basınız. Birkaç işlem sonucunda internet bankacılığı sistemine giriş işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Denizbank kredi kartı borcu sorgulama işlemini istediğiniz zaman online şekilde sistem üzerinden öğrenebilirsiniz.

denizbak2

Denizbank Kredi Kartı Borcu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top