Denizbank Twitter Kredisi Nedir?

Denizbank Twitter Kredisi Nedir?

Bankacılık sektörü günümüzde oldukça gelişti. Sektörün gelişmesiyle birlikte bankaların sunmuş olduğu bankacılık ve kredi ürünleri de çeşitlilik göstermeye başladı.  Bu çeşitlilik içerisinde ortaya çıkan yeni bir ürüne Denizbank imza attı. Denizbank vermiş olduğu Twitter Kredisi ile birlikte kredi ürünlerine yeni bir soluk kattı diyebiliriz. Bu yazımızda Denizbank Twitter Kredisi Nedir sorusunu ve bu krediyle ilgili detaylı bilgileri paylaşacağız.

Denizbank Twitter Kredisine Nasıl Başvurulur?

Bankalar hedef kitlelerinin nerede olduğunu ve onları nasıl yakalayabileceklerini doğru bir şekilde tespit etmeye çalışarak hareket ediyorlar. Denizbank da bu bilgiler doğrultusunda kredi ürünleriyle ilgilenen tüm kişilere Denizbank Twitter Kredisi adında bir kredi ürünü sundu. Çoğunluk tarafından merak edilen bir kredi ürünü olsa da Denizbank Twitter kredisinin diğer kredi ürünlerinden büyük bir farkı bulunmuyor. Diğer ürünlerden ayrışmasının sebebi kredinin kolaylığı diyebiliriz. Denizbank Twitter kredisine ulaşmak için herhangi bir Denizbank şubesine gitmenize ve şubede belgeler ile uğraşmanıza gerek yok. Bu krediye Twitter üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. Bu yönüyle Twitter kredisi diğer kredi ürünlerinden ayrışıyor diyebiliriz. Gündelik olarak kullandığınız Twitter üzerinden yapacağınız birkaç adımlık başvuru ile Twitter kredisine sahip olma imkanınız bulunuyor. Kredinin özellikleri ile birlikte konuyu biraz daha detaylandıralım;

Denizbank sunmuş olduğu Twitter kredisi ile “ Müşteri Deneyiminde Mükemmellik” ödülüne layık görülen bir kredi ürününe imza atmıştır. Krediye başvuru yapmak için Twitter üzerinden @DenizKredi sayfası takip ediliyor. Takip ettiğiniz Denizbank’ın Twitter hesabı sizi otomatik olarak takip etmeye başlıyor ve kredi başvurabilme işlemleri de bu aşamada başlamış oluyor. Bankanın Twitter hesabı da sizi takip etmeye başladıktan sonra direkt mesaj gönderme seçeneğiniz aktif hale geliyor. Twitter üzerinden direkt mesaj ile @DenizKredi hesabına T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı gönderiyorsunuz. Bu bilgileri gönderdikten sonra da banka size SMS yolu ile cevap niteliğinde dönüşte bulunuyor. Kısaca söylemek gerekirse Twitter üzerinden kolaylıkla kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Üstelik bu işlem sadece 1 dakikanızı alıyor diyebiliriz.

Denizbank Twitter Kredisi Faiz Oranları

Bankalar üzerinden kredi alan kişilerin bildiği ve kredi ürünleri incelenirken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi de faiz oranlarıdır. Bu oranlar doğrultusunda bankaya tekrar ödeyeceğiniz miktar belirlenir. Bu sebeple Denizbank Twitter Kredisi faiz oranlarını bilmeniz faydalı olacaktır. Eğer kendiniz hesaplama yapmak ve oranları belirlemek istiyorsanız, Denizbank tarafından oluşturulmuş olan Hesaplama Aracından faydalanabilirsiniz.

Hesaplama aracı sayesinde hesaplama işlemlerini kolaylıkla yapmanız mümkün olacaktır. Hesaplama Aracına ulaşmak için Denizbank Twitter Kredisi sayfasına giriş yapınız. Sayfaya giriş yaptıktan sonra Hesaplama Aracı butonunu görebilirsiniz. Butona tıkladıktan sonra hesaplama işlemini yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey burada bulunan bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak olacaktır. Hesaplama Aracını kullanmadan faiz oranlarıyla ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız. Denizbank’ın belirtmiş olduğu faiz oranlarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • 10.000 TL Kredi Tutarı, 12 ay vade, aylık faiz oranı 1.35%, yıllık toplam maliyet 22.4904%
  • 10.000 TL Kredi Tutarı, 24 ay vade, aylık faiz oranı 1.48%, yıllık toplam maliyet 24.1937%
  • 10.000 TL Kredi Tutarı, 36 ay vade, aylık faiz oranı 1.62%, yıllık toplam maliyet 26.4767%
  • 10.000 TL Kredi Tutarı, 48 ay vade, aylık faiz oranı 1.62%, yıllık toplam maliyet 26.3737%

Denizbank Twitter Kredisinin faiz oranları yukarıda belirttiğimiz gibidir. Faiz oranlarının değişmesi üzerinde vade farkları ve sigorta-vergi ücretlerinin etkisi bulunmaktadır. Vade arttıkça kredi üzerinde bulunan sigorta ve vergi ücretlendirmeleri de artmaktadır. Bu konularda detaylı bilgi için Denizbank resmi internet sayfasına,  444 0 800 Telefon Bankacılığına veya en yakın Denizbank şubesine ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top