Denizbank Üretici Kart Nedir?

Denizbank üretici kart başvurusu

Bankacılık sektöründe müşteri yanlısı vizyon, kaliteli hizmet, avantajlı fırsatlarla adından sıkça söz ettiren, üretim, ekonomi, çiftçi dostu Denizbank müşterileri için önemli avantajları bulunan üretici kart adında bir yenilik de sunuyor.

Denizbank Üretici Kart

Ekonomi için tarım ve hayvancılığının önemini bilen Denizbank üreticilerin yanında olmak istemektedir. Denizbank’ın çiftçiye üretime ve hayvancılığa destek olmak amacıyla yürütmekte olduğu Üretici kart hizmetiyle çiftçinin ödemelerini ertelemektedir. Üretici Kart kullanıcıları harcamalarını şimdi yapıp ödemelerini ise hasat zamanı yapıyorlar. Turkcell operatör kullanan müşteriler telefon faturaları için de kullanabiliyorlar. Denizbank üretici kart sahipleri günlük alışverişlerini ücret ödemeden üretici kartlarını kullanarak yapıyor, ödemelerini hasat zamanı yapıyorlar. Üretici kart tarımsal kredi sağlayarak üreticiye yeni fırsatlar yaratmakla beraber hayatını kolaylaştırmaktadır. Üreticiye özel belirlenen Üretici kart limiti karta tanımlanarak Denizbank ‘Hava gibi su gibi toprağınızın bereketi ‘ sloganı ile üreticiye avantajlı fırsatlar sunuyor.

Denizbank Üretici Kart Avantajları Nelerdir?

Genel özellikleri ile bahsettiğimiz üreticinin ihtiyaçları ve istekleri  göz önüne alınarak yapılmış olan Denizbank Üretici Kart bir çok avantaja sahip.

En büyük avantajı ise üreticilerin Denizbank üretici kartına istediği zaman ödeme yapabilmesidir. Denizbank’ın birçok bayi ile anlaşması vardır. Denizbank Üretici kart sahibi istediği anda 7/24 nakit ihtiyacını ATM aracılığı ile  karşılayabilmektedir. Tarımsal girdi ve tarımsal ekipman alışverişlerinde kullanabilirler. Anlaşmalı olan bayilerde üretici kart limitleri ile sınırlı kalarak 36 aya kadar varan vadeler ve yılda bir kez ödeme yapacak şekilde ekipman alımı gerçekleştirilebilmektedir.

Üretici kartı cazip kılan diğer bir özellik ise Denizbank üretici kart yılda sadece bir kere ödenmektedir. Bu ödeme vadesi üreticinin üretmekte olduğu malın hasadı yani desine göre belirlenebilir. Örneğin, buğday tarımı yapan bir çiftçinin kart ödeme zamanı Ekim ayı iken ayçiçeği tarımı yapan bir başka çiftçinin kart ödeme zamanı Aralık ayıdır. Denizbank’ın anlaşmalı olduğu iş yerlerinden Üretici kart ile anlaşmalı bayilerden yapılan her türlü alışverişi, üretici kart kullanıcıları 6 aya varan vade ile %0 faiz kampanya avantajından yararlanabilirler.

Bir diğer avantaj ise Petrol ofisi bayilerinden 5 ay ertelemeli olarak akar yakıt ve madeni yağ alışverişi yapma imkanı sunmaktır. Örneğin, PO bayilerinden üretici kart mazot alımı %0 faiz 5 ay ile yapılmaktadır. Bir diğer avantaj ise üretici kart içinde bulunan limit, limit taksitli tarım kredisine dönüştürülebilmektedir.

Denizbank Üretici Kart’a Nasıl Sahip Olunur?

Denizbank üretici karta sahip olabilmek için tarım ve hayvancılıkla uğraşmanız veya çiftçilik üreticilik belgesine sahip olmanız yeterlidir. Tarım ve hayvancılıkla uğraşan veya çiftçilik üreticilik belgesine sahip olan herkes Denizbank Üretici Kart sahibi olabilmektedir.

Denizbank Üretici Kart’a Başvuru Nasıl Yapılır?

Denizbank her hizmetinde olduğu gibi Denizbank Üretici Kart başvurusunda da çeşitli yollar sunmaktadır. En yaygın yöntem olan Tarımsal bankacılığı hizmeti sunan Denizbank şubelerine uğramak yeterlidir. Denizbank şubelerinden, güler yüzlü müşteri memnuniyeti prensibini özümsemiş Denizbank müşteri temsilcilerinden merak ettiğiniz soruları sorabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca 444 6  800 no’ lu Denizbank Tarım Hattını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Başvuru yapmanız için ÇKS, çifçilik belgesi ve nüfus cüzdanı yeterli olmaktadır. Böylece kolayca Denizbank Üretici Kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer yöntem ise cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek URETICI yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numarası ve bulunduğunuz ilin plaka numarasını aralarında boşluk bırakarak yazarak 3280‘e SMS göndererek başvurunuzu gerçekleştirmektir. Denizbank ve bankacılık mevzuat kapsamı dışında kalan üretici kart talepleri olumsuz değerlendirilmektedir. Böyle bir durumda Denizbank müşteri hizmetlerinden şubeye giderek ya da telefon aracılığı ile kolayca bilgi alabilirsiniz. Denizbank yapılan başvuruları hızlıca değerlendirip kısa zaman içerisinde dönüş yaparak üreticilerin yanında olmaktadır.

Denizbank Üretici Kartı ve avantajları hakkında daha fazla bilgi almak ya da sorularınıza yanıt bulmak isterseniz, Denizbank şubelerinde, Denizbank müşteri hizmetlerinden ( 444 6 800 ), Denizbank’ın kendi internet sitesinden ve mobil şubelerden kolay ve hızlıca  yardım alabilirsiniz.

Denizbank’ın resmi internet sitesi için TIKLAYINIZ!

Scroll to Top