EN KOLAY KREDİ VEREN BANKALAR

Günümüzde nakde ihtiyacımız olduğu zaman artık bankaların vermiş olduğu kredilerden faydalanmaktayız. Artık çoğu kişi bu sebeple bankalara başvurmaktadır. Neredeyse tüm bankalar kredi vermektedir. İstediğimiz bankaya başvuru yaparak kredi alabiliriz. Ancak bazı bankalar kredi verirken diğer bankalara göre kredi çekimi için zor şartlar sunmaktadır. Bankalar kredi vermek için birbirleriyle yarış halindedir. Değişik avantajlar sunarak müşterileri kendilerine çekmeye çalışmaktadırlar. Gerek düşük faiz oranları gerek uygun ödeme koşulları sunarak bunu yapmaktadırlar.

Acilen bir nakde ihtiyacınız var ise ve bu sebeple kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, bankalar kredi vermek için bazı şartları sağlıyor olmanızı isteyecektir. Bazı bankalar kredi vermek için daha ağır şartlar sunarken bazı bankalar daha uygun şartlarla kredi vermektedir. En kolay kredi veren bankaları yazının devamında sizler için topladık.

 • Odeabank, en kolay kredi veren bankaların başında yer almaktadır. Yaşının genç ve şube sayısının az olması, yeni müşteri oluşturma isteğiyle kredi verirken daha uygun koşullar sunmaktadır. Çok yeni bir banka olması nedeniyle kredi başvurunuzun sonucu genellikle olumlu olacaktır.
 • En kolay kredi veren bankalar sıralamasında ikinci sırada Akbank gelmektedir. Akbank, eski bir banka olmasına rağmen kredi verirken daha kolay koşullar sunmaktadır.
 • En kolay kredi veren bankalar sıralamasında üçüncü sıraya Finansbank’ı koyabiliriz. İsim vermek ne kadar tam olarak mümkün olmasa da bu bankalar en kolay ve hızlı kredi verme konusunda size seçenek olarak sunabilecek bankalar arasındadır. Finansbank da Akbank ve Odeabank gibi daha yumuşak prosedürlere sahip olan bankalar arasındadır.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 6 yorum yapıldı:

 1. en kolay kredi dedi ki:

  en hızlı ihtiyaç kredisi hangi bankadan alınıyr?

  1. Yusuf Karatas dedi ki:

   Yazımızda gerekli bilgiler verilmiştir.

  2. ALP dedi ki:

   KREDİ NOTUNUZ .İYİSE BAKKALDAN BİLE ALABİLİN.

 2. Oktay dedi ki:

  Merhaba 4 bankadan kredi kullandım ödemede zorluk yaşıyorum bi bankaya toplamak istiyorum gecikme oldu mümkün mü Acaba

 3. Ozgur kesici dedi ki:

  Acil 5000 tl lazım yardimci ola bilirmisiniz

 4. ismet dedi ki:

  Yusuf bey bana cok acele 5000tl ihtiyacim var kredi. Kart borcumu kapatmak icin bana yardimci olun selamlar cep 05397332044

Yorum Yaz