EV HANIMLARINA KREDİ VEREN BANKALAR

13

Bazı bankalar müşteri sayısını arttırmak ve daha geniş kapsamda kredi vermek için herhangi bir geliri olmayan ve gelir belgesi olmayan ev hanımlarını da kredi imkanı sunmaktadır. Bu durumda bazı bankalar ev hanımlarına eşlerinin maaş bordroları ile kredi vermektedir. Ayrıca eğer çalışmayan ve gelir belgesi olmayan ev hanımlarının üstlerine kayıtlı bir taşınmazı yani ev, arsa, arazi ya da tarla vb. gibi bir şey kayıtlı ise bu durumda da tapu ile birlikte ev hanımlarına kredi imkanı sunmaktadır. Sizde ev hanımlarına kredi veren bankalar hakkında bilgi sahibi olmak istiyor ve ev hanımlarına kredi veren bankaların hangi bankalar olduğunu öğrenmek istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Devletin ev hanımlarına proje karşılığında vermiş olduğu kredi imkanlarına karşı, bir hamle yapma gereği duyan bazı bankalar ise belli şartları yerine getirdikten sonra ev hanımlarına kredi imkanı sunmaktadır. Sizde ev hanımlarına kredi veren bankaların hangi bankalar olduğunu merak etmek istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Bankalar ev hanımlarına ise eşlerinin maaş bordroları ile ya da üstlerine kayıtlı bir taşınmazı varsa kredi imkanı sunmaktadır. Ev hanımlarına kredi veren bankalar belli bir miktarda ve düşük faiz oranları ile kredi imkanı sunmaktadır.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi

Ev hanımlarına kredi veren bankalardan birisi de Denizbank’tır. Denizbank Ev hanımlarına kredi veren bankalardan biri olarak, eğer eşlerinin maaş bordrosu varsa ya da kredi almak isteyen ev hanımının üstünde tapuda kayıtlı bir taşınmazı varsa, bu durumda banka kredi imkanı sunmaktadır. Sizde Denizbank ev hanımlarına kredi, hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bu bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada, Denizbank ev hanımlarına kredi hakkında bilgi sahibi olabilir, faiz oranlarını öğrenebilir ve nasıl başvuru yapılacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

ING Bank Ev Hanımlarına Kredi

Ev hanımlarına kredi veren bankalar belli şartları yerine getirdikten sonra kredi imkanı sunmaktadır. Ev hanımlarına kredi veren bankalardan birisi de ING Bank’tır. Sizde ING Bank ev hanımlarına kredi hakkında bilgi sahibi olmak için bu bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada sizde ING Bank ev hanımlarına kredi hakkında bilgi sahibi olabilir, faiz oranlarını öğrenebilir ve başvuru işleminin nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

ING Bank Ev Hanımlarına Kredi Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

BankPozitif Ev Hanımlarına Kredi

Devletin bazı projeler karşılığında ev hanımlarına kredi imkanı sunmaktadır. Bu duruma kayıtsız kalmak istemeyen, ev hanımlarına kredi veren bankalar, gelir belgesi olmadan kredi imkanı sunmaktadır. Bu durumda ev hanımlarına kredi imkanı sunan kurumlardan birisi de BankPozitif’ tir. Sizde Bankpozitif ev hanımlarına kredi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu alanın sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada sizde kredi hakkında bilgi sahibi olabilir, faiz oranlarını öğrenebilir ve nasıl başvuru yapılacağını görebilirsiniz.

BankPozitif Ev Hanımlarını Kredi Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Ev hanımlarına kredi veren bankalardan birisi de İş Bankası’dır. Sizde İş Bankası ev hanımlarına kredi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bu durumda yazımızın bu bölümünü okuyabilirsiniz. Ev hanımlarına kredi veren bankalardan İş Bankası ev hanımlarının belli şartları yerine getirmesi dahilinde kredi vermektedir. İş Bankası ev hanımlarına gelir belgesi olmadan da kredi imkanı tanımaktadır. Eğer ev hanımları kredi imkanından yararlanmak istiyorsa bu durumda eşlerinin maaş bordroları ile ya da üstlerine tapuda kayıtlı bir taşınmazı varsa bu belgelerle bankaya başvuruda bulunabilir ve kredi imkanından yararlanabilirler. İş Bankası ev hanımlarına kredi, hakkında bilgi sahibi olmak için bu bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız.

İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Ev Hanımlarına Kredi

Ev hanımlarına kredi veren bankalar bulunmaktadır. Ev hanımları eşlerinin maaş bordroları ile ya da üzerlerine kayıtlı bir taşınmaz yani ev, arsa, arazi, tarla varsa bu belgeler ile kredi alabilirler. Bu durumda ve hanımlarına kredi imkanı sunan kurumlardan birisi de Yapı Kredi’dir. Eğer sizde Yapı Kredi ev hanımlarına kredi, hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Ayrıca linke tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada kredi faiz oranları, kredi için gerekli evraklar gibi birçok konuda da ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Ev Hanımlarına Kredi Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top