FİBABANKA KREDİ KARTI BAŞVURUSU

FİBABANKA KREDİ

Son 5 yıl içinde kredi kartı kullanımında büyük artışlar yaşandı. Çoğu insan alışverişlerini kredi kartları ile yapıyor. Buna bağlı olarak da bankalar her ihtiyaca uygun kredi kartları çıkarıyor. Bu bankalardan bir tanesi Fibabanka’dır. Fibabanka’dan kredi kartı almak istiyorsanız yazımızın devamında vermiş olduğumuz maddeleri takip ederek Fibabanka kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka kredi kartı hizmetlerinden yararlanarak alışverişlerinizi daha avantajlı hale getirebilirsiniz. Fibabanka kredi kartları diğer bankaların kredi kartları ile aynı özellikleri taşımaktadır. Fibabanka’dan almış olduğunuz kredi kartınız ile Fibabanka üye işyerlerinden taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Böylelikle aldıklarınızın ödeme işlemlerini daha rahat gerçekleştirebilirsiniz. Fibabanka kredi kartınız ile yapmış olduğunuz alışverişlerden ayrıca extra puanlar da kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu puanları yine Fibabanka üye işyerlerinde istediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Fibabanka kredi kartlarının nakit avans özelliği de bulunmaktadır. Kartın sağlamış olduğu nakit avans özelliği sayesinde acil nakde ihtiyacınız olduğunda hızlı bir şekilde ATM’ler aracılığıyla kredi kartınızdaki limitiniz doğrultusunda nakit paranızı çekebilirsiniz. Nakit avansı isterseniz tek isterseniz de bankanın size sunmuş olduğu çeşitli vade olanakları ile ödeyebilirsiniz.

Kredi kartlarının çeşitlilik göstermesinin sebebi farklı ihtiyaçlara yönelik kartları hizmete sunarak banka müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarını, harcamalarını daha avantajlı hale getirebilmektir. Seyahat harcamalarını, akaryakıt alımlarınız ve çeşitli alışverişlerinize uygun kredi kartlarını kullanarak daha avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

Ayrıca Fibabanka çeşitli zamanlarda kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar ile Fibabanka üye işyerlerinde indirimli alışverişler yapma imkanına sahip olursunuz. Ayrıca kartınızın ek taksit uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Fibabanka kredi kartı bonus kart özellikleri taşımaktadır. Bonus kartın kampanyalarını takip ederek Fibabank kredi kartınız ile bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Fibabanka kredi kartı başvurusunu internet üzerinden yapabilme imkanına sahip değilsiniz. Fibabanka kredi kartı başvurusu için banka şubesine gitmeniz gerekecektir. Banka şubesine giderken yanınızda kimliğinizi ve gelir belgenizi götürmeyi unutmayınız. Bu belgeler ile görevli kişiye kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi belirttiğiniz de görevli kişi Fibabanka kredi kartı başvurusunu alacaktır. Fibabanka kredi kartı başvurusundan en fazla 2 hafta içerisinde kartınız adresinize gönderilecektir.

Fibabanka Kredi Kartı İle İlgili Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top