FİBABANKA TAŞIT KREDİSİ

FİBABANKA TAŞIT KREDİSİ

Sizde bir yatırım yapmak istiyor ve bu yatırımınız bir taşıt alarak yapmak istiyorsanız doğacak olan nakit ihtiyacınızı kredi çekerek sağlayabilirsiniz. Biz sizlere bu bölümde Fibabanka taşıt kredisi hakkında bilgi vereceğiz. Sizde bu konu hakkında bilgi sahibi olmak ve gerekli hesaplamaları yapmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca biz bu yazımızda sizlere Fibabanka taşıt kredisi faiz oranları, dosya masrafları, ödeme planı ve gerekli evraklar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu konular hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için aşağıda yer alan bölümü okumanız yeterli olacaktır.

Fibabanka Taşıt Kredisi Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır ?

İlk olarak yapmanız gereken yazının son kısımında yer alacak olan linke tıklamak olacaktır. Daha sonra ise açılacak olan sayfada yapmanız gereken işlemler ise şu şekildedir. Bu bölümde 0 km araç kredisi almak istiyorsanız taşıt kredisi yazan alanı ikinci el araç almak istiyorsanız 2. el taşıt kredisi yazan alana tıklayınız. Daha sonra ise ilgili alanlara çekmek istediğiniz tutarı giriniz. Daha sonra ise aşağıda yer alan bölüme bakarak ne kadar vade de kredi çekmek istiyorsanız ona uygun faiz oranını ilgili alanlara giriniz. Bundan sonra ise aşağıda yer alan bölümde ne kadar geri ödemek istiyorsanız onu belirleyiniz. Bundan sonra artık sizde kredi hesaplama işlemini yerine getirmiş olursunuz.

Fibabanka taşıt kredisi için faiz oranları ve dosya masrafları ise şu şekildedir;

 • Aylık faiz oranı % 1.59’dur. Kredi oranı sabit olup aylık olarak şu şekildedir;
  0-24 ay vadeler için aylık %1.59
  25-36 ay vadeler için aylık %1.59
  37-48 ay vadeler için aylık %1.59’dur.
 • Kredi tahsis ücreti ise % 0.50’dir.
 • Rehin bedeli ise 500 TL’dir.
 • KKDF % 15.00’dir
 • BSMV ise % 5.00’dır.

Fibabanka taşıt kredisi için sizden istenilen belgeler ise şu şekildedir ;

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Bordrolu çalışanlar için; son aya ait maaş bordrosu
 • Firma ortakları için; Vergi levhası fotokopisi, son üç yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu
 • 0 km araç için proforma fatura / 2. El araç için ruhsat fotokopisi

Sizde bu belgeler ile Fibabanka taşıt kredisi başvurusunda bulunabilir ve gerekli hesaplamaları yerine getirebilirsiniz. Tüm bu konular hakkında ise yukarıda yer alan bölümlerden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fibabanka Taşıt Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top