FİNANSBANK 2. EL ARAÇ KREDİSİ

FİNANSBANK KREDİ HESAPLAMA

Ülkemizde ulaşım sıkıntısı hemen hemen her şehirde, her ilçede yaşanmaktadır. Hele ki metropol bir şehirde yaşıyorsanız bu ulaşım araçlarını daha da çok kullanmanız gerekir. Çünkü büyük şehirlerde ulaşımı sağlamak bir hayli zordur. İşe gitmek, alışverişe gitmek, işlemlerimizi yapmak, okula gitmek için bizler her gün rutin olarak bu toplu ulaşım araçlarını kullanmaktayız. Ancak bu toplu ulaşım araçlarının hareket ettiği belli zamanlar vardır. Vapur, tramvay, dolmuş, metro derken bu çeşitlilik daha da artmaktadır. Tam da bu araçların geçiş saati kaçırıldığında bir sonraki ulaşım aracını beklemek zaman alabilir. Bizlerinde yetişmeye çalıştığı bir toplantı, girmesi gereken bir sınav olması olasıdır. Bu ve buna benzer nedenlerden dolayı herkes kendi şahıslarına özel bir araba sahibi olmak ister. Diledikleri zaman konforlu bir şekilde ulaşımını sağlamak isteyen biz vatandaşlar, araç sahibi olmak için çalışır dururuz. Ancak ülkemizde araç sahibi olmak hiç de kolay değildir. Gelirler, giderler fazla olduğu için biz vatandaşlar birinci elden daha çok ikinci el araçlara talep gösteririz. Çünkü bu şekilde bizler hem maddi durumumuzu zorlamaz hem de ulaşımda daha kolay seyahat şansı buluruz. Finansbank 2. el araç kredisi ile sizi araç sahibi yapmayı hedeflemiş durumda.

Finansbank 2. El Araç Kredisi Hakkında

  1. Kredinizi 48 aya vadelendirebilirsiniz.
  2. Alacağınız 2. el araç için fatura tutarı değil aracın kaska değeri dikkate alınacak.
  3. En fazla yaşı 5 olan alacak olduğunuz 2. el aracınızda 48 ay vade yapabilirsiniz. 6-8 yaşında olan araçların yaşı ve vade toplamı 10 yılı aşmayacak şekilde ödeme planı yapılır.
  4. Kredi konusunu araç teminatı olarak nitelendirebilirsiniz.
  5. Alacak olduğunuz 2. el araç kredisinin masraflarını da aynı düşük faiz ve vade oranlarıyla ilişkilendirebilirsiniz.
  6. Geri ödeme planınızı müşteri temsilcimiz ile konuşarak kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Seçiminize göre sabit, esnek ya da anapara ertelemeli kredi kullanabilirsiniz.

İşte yukarıda gördüğünüz maddeler Finansbank 2. el araç kredisi ile ilgili bilmeniz gereken hususlar. Finansbank ödeme konusundan tutun birçok alanda müşterisiniz yanında olmayı hedefliyor.

Finansbank 2. El Araç Kredisi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

  • Alacak olduğunuz 2. el aracın ruhsat fotokopisi ve satış gerçekleştikten sonra noter satış senedi.
  • T.C. kimliğiniz
  • İkametgah adresiniz ya da son ayı kapsayan adınıza fatura
  • Maaş geliri bordronuz.

Yukarıda bahsettiğimiz belgeler ile şube üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ön başvuru şeklinde yapabilecek olduğunuz bir başvuru şekli de Finansbank internet şubesi üzerinden olmaktadır. Finansbank 2. el araç kredisi için internet şubesi üzerinden birkaç bilgi talep etmektedir. Bu bilgiler ad, soyad, T.C. kimlik numaranız, cep telefonunuz, kullanacağınız Finansbank şubesinin bulunduğu şehir ve son olarak sayfa üzerinde bulunan güvenlik kodu. Tüm bu bilgileri gerekli alanlara doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayarak başvuru işleminizi yapmış oluyorsunuz.

finansbank

Yukarıda gördüğünüz gibi gerekli bilgileri ilgili alanlara girerek Finansbank 2. el araç kredisi başvurunuzu yapmış olursunuz. Aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak sizde Finansbank 2. el araç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Finansbank 2. El Araç Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top