FİNANSBANK EFT SAATLERİ

Sizde her işleminizi banka aracılığı ile yerine getiriyor olabilirsiniz. Bu durumda kullanacağınız yollardan biri de para transferi işlemleridir. Sizde para transferi işlemlerinden birini kullanıyorsanız bu durumda en çok dikkat etmeniz gereken nokta işlemleri işlem saati içinde yapmak olacaktır. Sizde Finansbank EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda Finansbank EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olmak ve ücretler hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. EFT işlemi ise kendi banka hesabınızdan başka bir banka hesabına para aktarımı işlemidir. Bu işlemi belirlenen saatler içinde yerine getirmeniz gerekmektedir. Finansbank EFT saatleri içinde işleminizi yapmazsanız bu durumda işleminiz bir sonraki mesai gününe sarkacaktır.

Finansbank EFT Saatleri Kaçtır?

Sizde EFT işlemi yapmak istiyorsanız ilk olarak dikkat etmeniz gereken nokta EFT işlemini Finansbank EFT saatleri içinde yapmanız olacaktır. Biz sizlere bu alanda Finansbank EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Finansbank EFT saatleri; sabah 09:00 ve akşam 17:15 arasıdır. Finansbank EFT saatleri arasında EFT işlemini yaparsanız işleminiz aynı gün içinde gerçekleşmiş olacaktır. Finansbank EFT işlemlerini ise Finansbank şubelerinden, internet bankacılığından, mobil uygulamalardan ve ATM’ lerden yerine getirebilirsiniz.

Finansbank EFT ücretleri ise şu şekildedir;

  • Şubeden EFT işlemi isime, hesaba yapıldığı zaman alınacak olan ücret gönderilen miktarın %0.50’sidir.
  • Şubeden kredi kartına yapılacak olan EFT ücreti ise % 3 olarak hesaplanır.
  • İnternetten geç EFT için uygulanacak olan ücret ise 7 TL’dir. Geç EFT işlemi ücreti ise saat 16:01 -17:00 arası anlık eft işlemlerinden alınır.
  • İnternetten isime 3.5 TL olarak EFT ücreti alınır.
  • İnternetten yapılan EFT işlemi kredi kartı ile yapılıyorsa bu durumda alınacak olan EFT ücreti ise 5 TL’dir.
  • Mobil şubeden yapılacak geç EFT’ de alınacak olan ücret ise 4 TL’ dir. Geç EFT işlemi ücreti ise saat 16:01 -17:00 arası anlık eft işlemlerinden alınır.
  • Mobil şubeden yapılacak olan EFT’ de EFT işlemi hesaptan yapılırsa 2,5 TL’dir.
  • Çağrı merkezi telefon bankacılığından yapılacak olan geç EFT işlemlerinde alınacak olan ücret 20 TL’dir. BSMV Dahildir. Geç EFT işlemi ücreti ise saat 16:01 -17:00 arası anlık eft işlemlerinden alınır.
  • Çağrı merkezi telefon bankacılığından yapılacak olan EFT işleminden hesaptan EFT yaptığınız zaman EFT ücreti BSMV dahil 12.50 TL’dir.
  • ATM’ den yapılan EFT işlemlerinde alınacak olan EFT ücreti BSMV dahil 5 TL’dir.

Finansbank Resmi İnternet Adresi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top