ŞEKERBANK EFT SAATLERİ

Sizde birçok işleminizi bankalar aracılığı ile yerine getiriyor olabilirsiniz. Bu durumda ise işlemleri yerine getirirken hızlı bir şekilde sonuç almak istiyorsanız bu durumda dikkat etmeniz gereken en önemli şey işlemi işlem saatleri içinde yapmanız olacaktır. Eğer işleminizi işlem saatlerinde yapmazsanız bu durumda EFT işleminiz bir sonraki mesai gününe kalacaktır. Biz sizlere bu sayfada Şekerbank EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Eğer sizde Şekerbank EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumanız yeterli olacaktır. Bankalar ile işlem yaptığınız zaman iki farklı para transferi yolundan birini seçebilirsiniz. Bu durumda eğer aynı bankadan yine aynı banka hesabına para aktarımı yapıyorsanız bu durumda havale, başka bir banka hesabına para aktarımı yapıyorsanız bu durumda ise EFT işlemini yerine getirmiş olursunuz. Bu iki işlemde de dikkat etmeniz gereken önemli nokta işlemlerinizi işlem saati içinde yapmak olacaktır.

Şekerbank EFT Saatleri Kaçtır?

Sizde Şekerbank EFT işlemini yerine getirmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli nokta işleminizi Şekerbank EFT saatleri içinde yapmak olacaktır. Eğer işleminizi Şekerbank EFT saatleri içinde yerine getirmezseniz bu durumda EFT işlemi yani para aktarım işi bir sonraki mesai gününe kalacaktır. Sizde EFT işlemini yerine getirirken bu noktaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Şekerbank EFT saatleri ise sabah 09:00 ve akşam 17:15 saatleri arasıdır. Sizde EFT işlemlerini aynı gün içinde sonuçlandırmak istiyorsanız bu saatler hakkında işleminizi yapmanız gerekmektedir. Sizde Şekerbank EFT işlemlerini Şekerbank şubelerinden, telefon bankacılığında, internet şubelerinden ve Şekerbank ATM’leriden yerine getirebilirsiniz. Biz sizlere bu alanda tüm bu konular hakkında bilgi vereceğiz.

Şekerbank EFT işlemi için alınacak olan EFT ücretleri ise şu şekildedir;

  • Şekerbank EFT işlemini Şekerbank şubelerini tercih ediyorsanız bu durumda kasa için 42-315 TL arası EFT ücreti ödemeniz gerekecektir.
  • Şekerbank EFT işlemini Şekerbank şubelerini tercih ediyorsanız bu durumda hesaptan yapılacak olan EFT işlemi için 35,70-315 TL arasında EFT ücreti alınacaktır.
  • Eğer Şekerbank EFT işlemini internet bankacılığı  ile yerine getirmek istiyorsanız bu durumda Şekerbank EFT ücreti sadece 3 TL olarak tahsil edilecektir. Ancak göndermek istediğiniz EFT miktarının 500.000 TL’yi geçmesi durumunda bu sefer sizden alınacak olan EFT ücreti 37,50 TL’ye kadar çıkacaktır.
  • Şekerbank telefon bankacılığı üzerinden EFT işlemlerinde ise sizden alınacak olan EFT ücreti 12,50 TL’dir. İnternet bankacılığında olduğu gibi telefon bankacılığında da EFT işlem ücreti alınırken yine aynı şekilde EFT işlemi için gönderilecek olan tutar 500.000 TL’yi geçerse bu durumda ise EFT ücreti 37,50 TL olarak tahsil edilecektir.
  • Bunların yanında EFT işlemini Şekerbank ATM’lerini kullanarak yerine getiriyorsanız. Bu durumda sizden alınacak olan EFT ücreti 6 TL olarak tahsil edilecektir.

Şekerbank Resmi İnternet Adresi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top