FİNANSBANK ESNAF KREDİSİ

FİNANSBANK ESNAF KREDİSİ

Bankaların esnaflara sağlamış olduğu kolaylıklardan biri de esnaf kredileridir. Esnaf kredileri sayesinde esnaf iş sektöründe varlık gösteren vatandaşlar çeşitli ihtiyaçlarını bu kredi paketleri sayesinde gerçekleştirebilmektedir. Finansbank esnaf kredisi çeşitli paketlerle sunmuş olduğu bu esnaf kredisini kullanıcılarına sunmaktadır. Esnafa uygun vade faiz oranları sunan Finansbank esnaf kredisini aşağıdaki yazımızda sizlere anlatacağız.

Finansbank Esnaf Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

  • Spot Krediler

Spot kredi, Finansbank likitidesi (gayrimenkulü nakde çevirebilme) ve para piyasasındaki çalkantılar göz önüne alınarak ana para ve faizi son vadede kapatılarak kullandırılan kredi türüdür. Spot kredi faiz sabitlemesi sayesinde piyasada gerçekleşen değişmelerden sizi korur, limitiniz içerisinde 90 güne kadar kredi kullanabilirsiniz. Finansbank spot kredi ile ilgili daha fazla bilgi almak için Finansbank şubelerine uğrayınız.

  • Kredili Ticaret Mevduat Hesabı

Acil ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz bu kredi türü ile çek, fatura gibi ödemelerinizi hesabınızda para olmasa da size tanımlanacak limitler dahilinde ödemelerinizi yapabileceğiniz bir kredi türüdür. Finansbank esnaf kredisi paketi ile ilgili daha detaylı bilgi için Finansbank şubelerine uğrayınız.

  • Taksitli Ticari Krediler

Döviz para cinsine ya da TL üzerinden kullanabileceğiniz bu kredi türü ile geri ödeme işleminizi aylık olarak düzenli veya kendi nakit akışınıza göre belirleme imkanına sahip esnek ödeme planlarınızı ayarlayabilirsiniz. Ayrıca 36 aya kadar vade imkanlarından yararlanabilirsiniz. Taksitli ticari Finansbank esnaf kredisi ile ilgili detaylı bilgi için Finansbank şubelerinde müşteri temsilcileri ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

  • İskonto/İştira Kredileri

Finansbak müşterilerinden almış olduğunuz temlik cirosu ve teslim yoluyla bankaya satışının yapılması işlemidir. Değiştirilemeyen iskonto işleminde senedine ödenmemiş olma riskini Finansbank işletmesi üstlenmiş olacaktır. Finansbank esnaf kredisi paketi ile ilgili daha fazla bilgi almak için Finansbank şubelerine uğrayınız.

  • Yatırım Kredileri

İşyerinize makine ve malzeme alımında ister döviz isterse TL endeksli olmak üzere kullandırılan Finansbank esnaf kredisi türüdür. 60 aya kadar vadesi bulunan bu krediyi geri ödemek içinde nakit para akışınıza uygun esnek geri ödeme planları doğrultusunda ödeyebilirsiniz. Finansbank yatırım kredileri için daha detaylı bilgi almak istiyorsanız size en yakın Finansbank şubesinde müşteri temsilcisi ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

  • Oto Kredileri

Kendi şahsınıza binek ya da ticari amaçla alacak olduğunuz herhangi bir otomobile 48 aya kadar vadelerle kredilendirme işlemi yapılmaktadır. Ayrıca döviz ya da TL endeksli olarak kredinizi talep edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için şubeye başvurunuz.

  • İşyeri Kredileri

İşyeri açma ya da ikinci bir şube açmanıza yönelik kullandırılan bu kredi TL veya dövize endeksli olarak kullandırılmaktadır ve 60 aya kadar vade işlemi yapılmaktadır. Finansbank şubelerinden Finansbank esnaf kredisi ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  • Döviz Kredileri

Firmanız ya da işyeriniz ihracat ya da ihracat sayılan ürünlerin satışını yapıyorsa yani döviz kazandırıcı faaliyetlerde bulunuyorsa ihracat taahüdünüzün yerine getirilmesi koşulu ile kredilendirme işlemi yapılmaktadır. Bu krediyi ihraç edeceğiniz ürünün ya da malın ihracından önce alabilme şansına sahipsiniz. Döviz kredileri hakkında detaylı bilgi için Finansbank şubelerine uğrayınız.

İşte yukarıda bahsettiğimiz paketler dahilinde Finansbank esnaf kredisi sizlere sunmaktadır. Size uygun olan paketi seçip başvuru işleminizi daha detaylı bilgi dahilinde şube üzerinden yapabilirsiniz.

Finansbank Esnaf Kredileri İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top