VAKIFBANK ESNAF KREDİSİ

VAKIFBANK KREDİ HESAPLAMA

Günümüzde iş kurmak ya da esnaf olarak kalkınmak biraz zor bir işlem olmaya başlamıştır. Gerek maddi özgürlüğün kısıtlı olması gerekse o maddi gücün başka bir yerde kullanılacak olması esnaf olan vatandaşlarımıza zorluk teşkil ediyor. Ama tüm bu zorluklara karşı dimdik ayakta durmaya yardımcı ya da yanımızda bir güç olan banka kuruluşları gerektiğinde, maddi yardım talebinizde sizin yanınızda. Bu banka kuruluşlarından biri Vakıfbank. Vakıfbank kullanıcılarına sağlamış olduğu Vakıfbank esnaf kredisi ile esnafın derdine deva olmayı hedefliyor. Siz değerli okurlarımıza aşağıdaki yazımızda Vakıfbank esnaf kredisi ile ilgili bilgileri paylaşacağız.

Vakıfbank Esnaf Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

Vakıfbank esnafı düşünerek esnafın halinden anlayan 2 tane kredi kampanyası başlatmıştır. Mini kredi ve standart kredi adı altında olan bu iki kredi esnafın halinden anlamaktadır. Mini Kredi adı altında indirimli faiz ve 36 aya kadar en fazla 20.000 TL destek alabilirsiniz. Standart kredi ile aynı 36 aya varan vade ve uygun faiz koşulları ile 50.000 TL maddi destek alabilirsiniz. Bu iki kredi sayesinde Vakıfbank esnafın halinden anlamaktadır. Vakıfbank bu kredileri vatandaşa sunmakla kalmıyor bir de geri ödeme kolaylığı sağlıyor. Esnafımız çektiği kredinin taksitlerini şu şekilde geri ödüyor;

  • Her aya eşit taksit imkanı
  • 3 Ayda bir eşit ödemeli taksit imkanı
  • 3 aya kadar ödemesiz dönemli
  • Değişken taksit imkanı
  • 1 yıl içindede 4 taksite kadar ertelemeli

İşte bu kolaylıklar neticesinde geri ödeme işlemi bile bu denli basitleşiyor. Vakıfbank sunmuş olduğu bu kolaylıklar ile müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduruyor. Şube üzerinden yürütülen başvuru işlemleri için en yakın Vakıfbank şubesine gitmelisiniz. Ayrıca daha detaylı bilgi için bizzat bireysel müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Vakıfbank esnaf kredisi ile sizde gücünüze güc katıp sermayenizi arttırabilirsiniz. Sizde Vakıfbank ile kazananlar ordusuna katılabilirsiniz.

Vakıfbank Esnaf Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top