Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

finansbank logojpg

Günümüzde bankaların sayısı bir hayli artmış durumda. Bireylerin banka taleplerinin yoğunluğunun getirisi banka sayılarının artması olmuştur. Banka sayıları arttıkça bu bankaların verdiği hizmetler de aynı oranda yükselme göstermiştir. Örneğin her banka ihtiyaç kredisi vermekte ancak hepsinin özellikleri farklı olmaktadır. Bankalar müşteri kazanmak için verdikleri hizmetlere ek olarak fırsatlar ekliyor. Durum böyle olunca bireyler hangi bankayı tercih edeceğine karar veremiyorlar. Ancak Finansbank, kuruluşundan günümüze kadar daima müşteri odaklı çalışan, kendini geliştiren ve her yeniliği takip eden bir banka olduğundan dolayı her zaman ilk tercih edilenler arasındadır. Özellikle kredi hizmetlerinde sunduğu fırsatlar ile kapılarını müşterilerine açmaktadır. Biz bu yazımızda Finansbank kredi başvurusu nasıl yapılır, Finansbank kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi nasıl gerçekleştirilir gibi konularda gerekli bilgileri vereceğiz.

Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank’ın sunmuş olduğu kredilere başvurmak için birçok kanal bulunmaktadır. Banka şubesinden, internet şubesinden, telefon bankacılığından, SMS ve KrediGO uygulamasından yapılmaktadır. Tabi bu başvuru yolları her kredi için geçerli değildir. Öncelikle Finansbank’ın web sitesine giriş yaparak üst menüdeki krediler bağlantısına tıkladığınızda karşınıza kredi çeşitlerinin yer aldığı sayfa gelicektir. Bu sayfadan başvurmak istediğiniz krediyi seçtiğinizde açılan sayfanın sağ alt köşesinde “Hemen Başvur” butonuna tıkladığınızda başvuru yollarını öğrenebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Bunlarla uğraşmak istemeyen bireyler kendilerine en yakın olan Finansbank şubesine giderek istedikleri krediye başvuruda bulunabilirler. Başvuru sonuçları ise başvuru türüne göre değişmekte ancak bir hafta içerisinde hepsi yanıtlanmaktadır.

Size en yakın Finansbank şubesi için TIKLAYINIZ!

Ayrıca Finansbank teknolojiyi yakından takip etmesi ile de dikkatleri üzerinde toplamay başarmış bir bankadır. Kredi başvurularınızda rahatca cep telefonlarınızdan ve/veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz KrediGO uygulamasını hayata geçirerek tek tıkla başvuru yapmanızı olanaklı kılmıştır. Bu uygulama Finansbank’ın teknolojiyi takip ettiğinin ve hizmetlerine bu teknolojiyi de çalışarak eklediğinin de bir göstergesidir.

Google Play Finansbank KrediGO Uygulamasına erişmek için TIKLAYINIZ!

App Store Finansbank KrediGO Uygulamasına erişmek için TIKLAYINIZ!

Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Finansbank üzerinden yaptığınız kredi başvurunuzu öğrenmek istediğinizde yapabileceğiniz iki seçenek vardır. Bunlar; banka şubesi veya telefon şubesidir. Bu kanallardan gerekli bilgileri verdiğiniz taktirde kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Finansbank üzerinden yaptığınız kredi başvuru sonucunu öğrenmek için 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisine bağlanarak telefondaki temsilciye kredi başvuru sonucunu öğrenmek istediğinizi söylemeniz gerekmektedir. Talebiniz üzerine temsilci size birkaç güvenlik sorusu soracak ardından ise kredi başvurunuz sonuçlandıysa bilgi verecektir.

Banka Şubesi ile Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Banka şubesinden kedi başvuru sonucunuzu öğrenmek için bireysel müşteri yetkilisine yaptığınız kredi başvurusunu belirterek yetkilinin istediği bilgileri verdiğinizde kredi sonucunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bunların dışında SMS ile yaptığınız kredi başvuru sonucunuz aynı gün içinde banka tarafından size SMS olarak bildirilir.

Telefon bankacılığından veya banka şubesinden yaptığınız kredi başvuru sonucunu öğrenmek istediğinizde sizlerden yetkililer adınızı soyadınızı, T.C. Kimlik Numaranızı ve cep telefon numaranızı isteyecektir. Bilgilerinizi alan yetkili size kredi başvurunuz hakkında bilgileri vericektir. İstenilen bilgiler dışında yetkililer sizlerden kimliğinizi doğrulamak adına başka bilgiler de isteyebilir.

Günümüz bankaları arasında son yıllarda kendini geliştirerek ön planda olan Finansbank, müşteri odaklı olan politikasını korumasının yanında teknolojiyi de takip etmekte ve hizmetlerine teknolojinin nimetlerini de katmayı unutmamıştır. Bu nedenle kredi başvurunuzu çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilir ve başvuru sonucunu da çok kısa sürede öğrenebilmek için sıkı bir şekilde çalışmış ve müşterilerini memnun etmiştir.

Scroll to Top