Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

images
Kredi kartları ne büyük kurtarıcılardır. Yanınızda para taşımaksızın dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman kredi kartları ile alışveriş yapabiliyorsunuz. Bankalar ilk kurulduğu ve yaygınlaşmaya başladığı zamanlarda sadece parasal birkaç işlem yapılıyordu. O zamanlardan şimdiye oldukça farklılaşan bankacılık sektörü her zaman müşterinin memnuniyetini üst seviyeye getirmeyi amaçlamıştır. Bu yüzdendir ki, şimdilerde bunca bankacılık ürün, kampanya ve promosyonlarından faydalanarak işlemler yapıyoruz. Bankalar kendi bünyesinde bulunan birçok çeşitte kredi kartını müşterilerin hizmetine sunuyor. Bu kredi kartları yaş, maaş, meslek, aylık gelir ve daha fazla alanın incelenerek ortaya koyulması sonunda çeşitlenmiştir. Kredi kartlarının limiti kadar aylık alışveriş yapabilirsiniz. Bu alışverişleri taksitlere bölebilirsiniz. Bu taksitleri ise ödeme erteleme ile ileri ki tarihlerde ödersiniz. Ayrıca yapacağınız alışverişlerde puanlar kazanırsınız. Bu kazandığınız puanlar birikir ve anlaşmalı yerlerde para yerine kullanılabilir. Bazı kredi kartları ile yapılan alışverişlerde çeşitli indirimlerden faydalanırsınız. Ayrıca hediye ürünler de verilebiliyor. Bedava sinema bileti, bedava tiyatro , konser bileti kazanabilirsiniz. Ulaşımda indirimli biletleri yine kredi kartları ile alabilirsiniz. Eğer o ay elinizde tüm borcunuzu ödeyecek miktar yok ise sadece borcun asgarisini ödeyerek rahatlayabilirsiniz. Kredi kartları bilinçli kullanıldığı zaman oldukça faydalı araçlardır. Maalesef geçmiş yıllarda bilinçsiz kredi kartı kullanımı insanların başına kötü olayların gelmesine neden oldu. Şimdilerde ise ”akıllı limit” ile kişiler kendi aylık gelirlerinin en fazla 4 katına kadar kredi kartı limitine sahip olabiliyor. Bu limit artışı ise yıllar içinde kademeli olarak yapılıyor. Bu sayede bilinçsizce kart kullanımı dolayı yaşanan problemlerinde önüne geçilmiş olundu. Ülkemizde 30 yıldır hizmet veren bankalardan olan  Finansbank ile ilgili hazırladığımız bu yazıdan aradığınız tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Finansbank kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için bu yazıyı okuyunuz.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank bünyesinde çok çeşitli kredi kartları bulunmaktadır. Bu kartlar aşağıdaki gibidir. Bireysel veya ticari alanda hangi kredi kartına sahip olmak istiyorsanız bu kart için gereken belgeleri toplayarak bankaya başvuru yapabilirsiniz. Aşağıda Finansbank bünyesinde bulunan kredi kartları vardır. Ayrıca bu kartlar ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için yazının sonundaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
ıııı

1. Şubeden Başvuru

Finansbank bünyesindeki kartlara başvuru yapabilmeniz için birçok yöntem bulunur. Bunlardan ilki banka şubelerine giderek kredi kartı başvurusu yapmaktır. Finansbank kredi kartı başvurusu için T.C kimliğiniz ve gelir beyan eden bir belge ile Finansbank şubelerine giderek kart başvurusunu ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

2. SMS ile Başvuru

Dilerseniz şubelere gitmeden de Finansbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan atacağınız bir kısa mesaj ile Finansbank kredi kartlarından birine başvuru yapabilirsiniz. Cep telefonlarınızdan ” 2273” e T.C kimlik numaranızı göndererek Finansbank kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz. Operatörünüzün belirlediği miktar üzerinden mesaj bedeli kesilir.

3. Telefon Bankacılığı ile Başvuru

Ayrıca Finansbank kredi kartı başvurusunu telefon bankacılığı üzerinden de yapabilirsiniz. Finansbank telefon bankacılığı çağrı merkezi numarası 444 0 900 veya 0850 222 0 900 dır. Bu numaradan birisini arayın ve müşteri temsilcisine bağlanın. Ardından konu ile ilgili talebinizi iletirseniz size ücretsiz olarak yardımcı olacaklardır.

4. İnternet Bankacılığı ile Başvuru

Son olarak da ; internet bankacılığı üzerinden Finansbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Finansbank kredi kartı başvurusu için aşağıdaki linke tıklayarak siteye girin. Burada internet bankacılığı kısmında kendi hesabınıza girin ve hangi kartı istiyorsanız o kart için başvuru yapın.
Yaptığınız tüm kredi kartı başvuruları en geç 10 gün içinde sonuçlanarak sizin tarafınıza bildirilecektir.

Finansbank Kredi Kartlarını İncelemek İçin TIKLAYINIZ!

Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Finansbank kredi kartı başvuruları çok kısa sürede öğreniliyor. Eğer gerekli belgeleri götürüp de Finansbank bünyesinde bir kredi kartına başvuru yaptıysanız olumlu veya olumsuz size dönüş yapılır. Finansbank kredi kartı başvuru sonucu Finansbank şubelerine giderek öğrenebilirsiniz. Burada gişeden sıra alarak yanınızda kimliğiniz ile gidin ve ilgili personelden konu ile ilgili hizmet alarak Finansbank kredi kartı başvuru sonucunu öğrenin.

Ayrıca Finansbank kredi kartı başvuru sonucunu Finansbank çağrı merkezinden de öğrenebilirsiniz. Finansbank çağrı merkesi numarası olan 444 0 900 veya 0850 222 0 900 arayarak ücretsiz olarak Finansbank kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

Son olarak da Finansbank kredi kartı başvuru sonucunu resmi siteden sorgulama yaparak da öğrenebilirsiniz. Finansbank kredi kartı başvuru sonucunu sorgulamak için aşağıdaki linke tıklarsanız karşınıza bu ekran gelecektir.

üüüüü

Finansbank kredi kartı başvuru sonucunu buradan sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. İlk olarak kart başvurusu yapan kişinin ”ad ve soyad ” girilmelidir. Daha sonra ise kişinin T.C kimlik numarası girilir. Daha sonra telefon operatör kodu ile beraber girilir. Son olarak da güvenlik kodu büyük küçük harf dikkat edilerek girilir ve ” başvurularımı listele” butonuna basılır. Finansbank kredi kartı başvuru sonucunu bu sayede ücretsiz olarak öğrenilmiş olacaksınız.

Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top