FİNANSBANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

Hepimiz gün geçtikçe taksitli alışveriş gerçekleştirme, nakit ihtiyacımız olduğu durumlarda nakit para akışı sağlama ve benzeri sebeplerden dolayı kredi kartlarına ihtiyaç duyuyoruz. Gün geçtikçe neredeyse her banka yeni bir kredi kartı kampanyası ile piyasada mevcut konumlarını güçlendirmek amacıyla birçok kampanya gerçekleştiriyor. Ülkemizde kredi kartı hizmeti sunan bankalardan birisi de Finansbank’tır. Finansbank kredi kartı olan Cardfinans ile Finansbank’a ait olan kullanım miktarı ciddi boyutlarda olan bir kredi kartıdır. Cardfinans puan biriktirme özelliği yüksek olan, geniş kullanıcı kitlesine sahip olması ve alternatif başvuru seçenekleri bulunan bir kart olması sebebiyle tercih edilme oranı oldukça fazladır. Yazımızın devamında sizlere Finansbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ve Finansbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemlerinin nasıl gerçekleştiğini anlatacağız.

Finansbank Kredi Kartı Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

Finansbank, kredi kartı başvuru işlemleri için alternatif seçimler sunan bir bankadır. Dilerseniz herhangi bir Finansbank şubesine giderek kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirebilir veya günümüzde internet hizmetlerinin gelişmesi ile birlikte Finansbank’ın mevcut internet sitesi üzerinden kredi kartı başvuru sistemi ile kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Aracılığı İle Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle yazımızın devamında Finansbank kredi kartı başvuru işlemi için vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayınız.

Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıdaki görsele benzer Finansbank firmasına ait resmi internet sayfası açılacaktır.

finansbank2

Bu sayfada yapmanız gerekenler ise şu şekildedir;

  • Geri dönüş sağlanabilmesi için kullanıma aktif cep telefonu numaranızı “Cep Telefonu” adlı kutucuğa giriniz.
  • 11 haneli T.C Kimlik Numaranızı gerekli kutucuğa giriniz.
  • Kutucuk içerisine aldığımız “Hemen Başvur” butonuna tıklayınız. Bu adımları gerçekleştirdikten sonra kredi kartı başvuru işleminiz talebe alınmış olacaktır.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

Finansbank kredi kartı başvurusunda olduğu gibi Finansbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminde de alternatif seçenekler mevcuttur. Dilerseniz Finansbank şubelerinden birine gidip kredi kartı başvurunuzun akıbetini hakkında bilgi sahibi olabilir veyahut internet aracılığı ile Finansbank kredi kartı başvuru sonucu işleminizi sorgulayabilirsiniz. Yazımızın devamında sizlere internet aracılığı ile Finansbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını detaylı bir biçimde açıklayacağız. Lakin bu işlemin öncesinde sizler için Finansbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemini gerçekleştirmek için verdiğimiz bağlantıya tıklayınız. Bu bağlantı fFinansbank şirketine ait olup Finansbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu bir hizmet bağlantısıdır.

Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir internet sayfası açılacak.

finansbankası

Bu sayfada yapmanız gereken işlemler ise şu şekildedir;

  • Adınızı ilgili alana giriniz.
  • Soyadınızı ilgili alana giriniz.
  • 11 haneli T.C kimlik numaranızı ilgili alana giriniz.
  • Kredi kartı başvurusunda kullandığınız cep telefon numaranızı “Cep telefonu” seçeneğinde operatör kodunu seçip, altındaki kutucuğa numaranızı giriniz.
  • Güvenlik kodunu ilgili alana giriniz.
  • “Başvurularımı Listele” butonuna tıklayarak Finansbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz