FİNANSBANK KREDİ KARTI BORCU SORGULAMA

FİNANSBANK KREDİ HESAPLAMA

Finansbank ülkemizde 1987 yılından beri hizmet veren, kurulma aşamasında yerli olmasına rağmen 2006 yılında yurtdışından bir başka bankaya satılarak yabancı sermayeli bir banka haline gelmiştir. Fakat kesintisiz şekilde hizmetlerine devam ettiği için köklü ve prestijli bankalardan biridir. Bunun yanında birçok ilki ülkemize yaşatmasıyla da hatırlanır.

Finansbank 1999 yılında ülkemizde ilk kez kullanılan Galaxy Card adındaki kredi kartını müşterilerinin kullanımına sunmuş ve kredi kartı kullanımında taksit seçeneği, puan seçeneğini tasarlayıp kullanarak bu alanda öncü bir banka olmuştur. Daha sonra bu kartın ismi CardFinans olarak değişmiştir.

CardFinans kullanımının yaygınlaşması ve aktif internet kullanımıyla birlikte bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden kart işlemlerim adı verilen kategori üzerinden 7/24 bankacılık işlemleri yapılabilmektedir. Bu işlemler; kart bilgileri gözlem, dönem içi hareketler gözlem, ekstre gözlem, gelecek dönem taksitler gözlem, para puan gözlem ve transfer, kredi kartı başvurusu, limit güncelleme, harcama taksitlendirme ve kredi kartından fatura ödeme talimatı olarak sıralanabilir.

Finansbank Kredi Kartı Borcu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Banka şubelerinden, bankaya ait ATM’lerden kartlı ve kartsız olarak yapılabilen Finansbank kredi kartı borcu sorgulama, ayrıca internet sitesi üzerinden sunulan kart işlemlerim menüsünden de kolaylık ve istenilen zaman diliminde yapılabilmektedir.

Finansbank kredi kartı borcu sorgulama işlemini gerçekleştirebilmeniz adına yazımızın sonuna yönlendirme bağlantısı eklemiş bulunmaktayız. Bu bağlantıyı kullandığınız zaman resimde gösterilen sayfaya ulaşmış olacaksınız. Bu sayfada işaretlenen kısımı kullanarak kart işlemlerini yönetebileceğiniz menüye erişim sağlamış olursunuz.

finans

Finansbank kredi kartı borcu sorgulama için kırmızı ok işareti ile gösterilen kısımdan kart işlemlerinizi kredi kartı numaranız ve kart şifrenizi kullanarak menüye giriş yapabilmektesiniz. Ayrıca siyah ok işareti ile gösterilen kısımdan da internet bankacılığı üzerinden de birçok işlemini yürütebilirsiniz. Ancak internet bankacılığı için müşteri numaranız ve oluşturduğunuz şifreler gerekmektedir. İşlemlerimize kart işlemleri üzerinden devam ettiğimizi kabul edelim. İlgili butonu kullandığınızda alttaki resimde bulunan sayfaya yönlendirilmiş olmalısınız.

finans2

Görselde de olduğu gibi giriş yapabilmeniz için 2 seçenek mevcuttur. Bu seçenekler kart numarası ile giriş ve TC kimlik numarası ile giriş işlemleridir. Kart numarası ve kredi kartı şifresini girdikten sonra ileri butonunu kullanıyoruz. Cep telefonu aktivasyon kodu yöntemi ile sisteme giriş yaparak Finansbank kredi kartı borcu sorgulama işlemlerinizi yapabiliyorsunuz.

Finansbank Kredi Kartı Borcu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top