FİNANSBANK MOTOSİKLET KREDİSİ

finansbank motosiklet kredisi

Yoğunlaşan trafiklerde araba kullanmak birçoğumuz için eziyet haline gelmiştir. Bu durumdan biraz olsun kurtulmak ve şehir içinde rahat seyahat edebilmek için motosiklet kullanma alışkanlığı gün geçtikçe artmaktadır. Bununla birlikte zevk amaçlı da motor sevdalısı kişiler, bu araçları tercih edebilmektedir.

Finansbank motosiklet kredisi ile müşterilerinin bu araca daha kolay sahip olmasını sağlamayı amaçlamıştır. Belirli markaları içeren bu kredide müşteri gerekli belgeleri tamamlayarak Finansbank’a kredi başvurusunda bulunduktan sonra taksitli şekilde motor sahibi olabilmektedir. Kredinin kapsadığı markalar; BMW, Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, Harley Davidson, Ducati, KTM, Bombardier, Polaris ve Vespa marka motosikletlerdir. Bu yazımızda motosiklet kredisi sahibi olabilmek için neler yapılmalıdır anlatacağız.

Finansbank Motosiklet Kredisi Nasıl Alınır?

Finansbank motosiklet kredisi hakkında bilgi verecek olursak, alacağınız kredi TL cinsinden olabilmektedir. Aldığınız krediyi 48 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Eğer alacağınız motosiklet sıfır model ise 50 bin TL’ye kadar olan motosikletlerde %70, 50 binden fazla olan motosikletlerde ise %50 kredi kullanabilirsiniz. Geri ödeme şekli ve zamanını müşteri temsilciniz ile görüşerek kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Finansbank motosiklet kredisi alabilmeniz için bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden başvuru işlemini başlatabilirsiniz. Bu başvuru işlemini yazımızın sonunda eklenmiş olan başvuru sayfasına yönlendirilmiş link uzantısını kullanabilirsiniz. Bu bağlantıyı kullandığınız zaman aşağıdaki resimde olduğu gibi başvuru işlemi yapabilmeniz için doldurulması gerek bir liste karşınıza çıkacaktır. Bu listede ilgili boşlukları özenle ve doğru şekilde doldurduğunuz takdirde taşıt kredisi için ön başvuru işlemini yapmış olursunuz. Ön başvuru işleminiz değerlendirmeye alındığında başvuru formuna yazmış olduğunuz cep numarasından sizinle bağlantıya geçeceklerdir. Bu yüzden form üzerindeki numarayı kendinize ait ve aktif olan numarayı yazınız. Kredi hakkında gerekli olan belgeler bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden ayrıntılı şekilde paylaşılmıştır. Resmi site yardımıyla bu koşullar ve belgeleri inceleyebilirsiniz.

motosiklet

Finansbank Motosiklet Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top