YAPI KREDİ MOTOSİKLET KREDİSİ

Motosiklet Kredisi

Birçok banka kişilerin ihtiyaçlarına maddi açıdan destek olmak amacıyla kredi vermektedir. İşlerimizde, günlük yaşantımızda bu krediler sahip olmak istediğimiz eşyaları almamızı kolaylaştırmaktadır. Yapı Kredi Bankası kredi hizmeti sunan bankalardan birisidir. Yoğun trafikten kurtulmak veyahut ilginiz için bir motosiklet sahibi olmak istiyor iseniz bu yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Yazımızın devamında sizlere Yapı Kredi motosiklet kredisi hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulunacağız.

Yapı Kredi Motosiklet Kredisi Nedir?

Sıfır kilometre veya 2. el motosiklet almak isteyen kişilere maddi desteğin sağlanması amacıyla verilen kredilerdir. 1.000 TL ve üzeri kredi imkanları sunulmaktadır. Sıfır kilometre ve ikinci el motosikletler için 36 aya kadar vade imkanı sunulmaktadır. Geri ödeme koşulları esnek bir kredi tipidir. Esnek Geri Ödeme Modeli adını verdikleri ödeme şekli ile ödeme seçeneğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Sıfır kilometre motosikletler için kredi limiti Motosiklet KDV+ÖTV dahil fiyatının %50’si kadar ve 2. el motosikletlerde 1 yaşa kadar olan motosikletlerde kredi verilmektedir.

Yapı Kredi Motosiklet Kredi Faiz Oranları Kaçtır?

Krediye başvurmadan önce eğer kredi faiz oranı ne kadardır diye merak ediyorsanız yazımızın devamında sizlere vermiş olduğumuz bağlantı adresinden “Bireysel Krediler” seçeneğini altında bulunan “Taşıt Kredileri” menüsüne tıklayarak faiz oranlarını görebilirsiniz.

Faiz Oranları İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Motosiklet Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Ne kadar taksit ödeyeceğinizi öğrenmek için ise yazımızın devamında vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak ilgili alanları girmeniz gerekmektedir.

1

Ardından hesapla butonuna tıkladığınızda aylık taksitiniz, geri ödeyeceğiniz miktar ve faiz oranı otomatik olarak karşınıza gelecektir. Ödeme planı kısmına tıkladığınızda da hangi ay, ne kadar ödeme yapacağınızı göreceksiniz.

Yapı Kredi Motosiklet Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Motosiklet Kredisi İçin Gereken Belgeler Nelerdir?

Yapı Kredi motosiklet kredisi taksit ödemelerinizin otomatik olarak gerçekleşmesini istiyorsanız otomatik ödeme talimatı vererek her ay bankamatik üzerinden veyahut herhangi bankaya giderek para yatırma derdi olmadan bir banka hesabınızdan kredi geri ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi motosiklet kredisi başvurusunda bulunmak için herhangi bir Yapı Kredi şubesine giderek gerekli talepte bulunabilirsiniz. Başvuru sonucunuz ise 24 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. Başvuru için gerekli belgeler ise şu şekildedir;

  • Nüfus cüzdanını fotokopisi (başvuru yapacak kişinin ve eğer varsa kefilin)
  • Gelir belgesi (Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi, Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi eğer kefil var ise kefil içinde gereklidir)
  • Sıfır kilometre alacağınız motosiklet için firmanın fiyat faturası.
  • İkinci el motosikletler için motosiklet ruhsatı ve en fazla 15 gün içerisinde gerçekleştirilmiş noterden alım satım sözleşmesi.
  • İkametgah belgesi veya elektrik su faturası gibi 3 ay içinde abonelik ile gerçekleştirilmiş faturalar.

Yapı Kredi Motosiklet Kredisi İle İlgili Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top