Yapı Kredi TMO Kart

YAPI KREDİ BANKASI KREDİLERİ

TMO; Tarım Mahsulleri Ofisi olarak bilinen, 1938 yılında devlet sermayesi tarafından kurulmuştur. Ülkemizde tarım mahsullerinin üreticiler açısından fiyatlarının normalin altına düşmesini engelleyen, tüketiciler için de normalin çok üstüne çıkmadan belirli bir dengede tutan, bu ürünlerin piyasasını düzenleyici tedbirler almak ve gerektiğinde Bakanlar Kurulu Kararı ile tarım mahsulleri dışında kalan tarım ürünleri ile ilgili verilecek görevleri yürüten çok yönlü bir kuruluştur. Tarım ürünleri üreticileri, ürettikleri mallarını genellikle TMO’ya satmaktadırlar. Bu satış işlemlerinde zaman zaman ödemelerimizde gecikmeler olurken nakit anlamında sıkıntıya düşebiliyoruz. Bu anlamda arada köprü görevi gören ve finansman anlamında hayatımızda önemli bir yer edinen sektör olarak karşımıza çıkan bankalar bu alanda da uyum ve hizmet içerisinde görülmektedir. Bu bankalardan birisi de Yapı Kredi Bankası’dır.

Bu banka 1994 yılında bireylerin daha kolay konut sahibi olmaları için kurulmuş olsa da sonrasında gelişme sağlayarak bireysel bankacılık hizmetleri ve kurumsal bankacılık hizmetleri anlamında hizmetlerini arttıran günümüz en önemli alışveriş araçları olarak göze çarpan kredi kartları alanında da geniş hizmetler sunan bir banka haline gelmiştir. Bu hizmetlerden birisi de ticari kredi kartları olarak sınıflandırılmış olan bölüme ait kartlardan biri olan Yapı Kredi TMO Kart hizmetidir. Yapı Kredi TMO Kart hakkında ayrıntılı bilgi ve avantajlarına ait bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yapı Kredi TMO Kart Nedir?

Yapı Kredi Bankası’na ait kredi kartı hizmetlerinin ticari kartlar statüsünde yer alan bu kart, tarım ürünleri üreticilerinin ticaret işlemlerinde kullanabileceği, hayatı kolaylaştıran bir ürün olarak piyasadaki yerini almıştır. Yapı Kredi TMO Karta sahip olarak Toprak Mahsulleri Ofisi’ne sattığınız ürünlerinizin bedellerini daha erken alır, bedellerinizin yattığı hesaplarınıza ATM kanalıyla da ulaşabilirsiniz. Kartınızın üzerinde bulunan çipte yer alan bilgilerinizle kartınız TMO nezdinde kimlik kartı işlevi de görür. Yapı Kredi TMO Karta bağlı hesaplardan ve ATM’lerden para çekme imkanına da sahipsiniz.

Yapı Kredi TMO Karta sahip olmak için Tarım Mahsulleri Ofisi üyesi olmanız gerekmektedir. Kart başvurusu yapabilmek için bu ofise üye olduğunuzu gösteren belge ile standart kredi kartı başvurusu için gereken başvuru belgelerini tamamlamanız gerekmektedir. Kart başvurunuzu en yakın Yapı Kredi Banka şubesinden kolaylıkla yapabilir, diğer ürün ve hizmetler hakkında da ayrıntılı bilgileri bu şubeden edinebilirsiniz. Ayrıca bankaya ait resmi internet sitesini kullanarak da kampanyalar, kartlar, bankacılık hizmetleri gibi birçok alanda şubeye gitmeye gerek kalmadan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesi işlemlerini de bu site yardımıyla yapabilmeniz mümkündür.

Yapı Kredi TMO Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top