Finansbank Sözleşmeli Üretim Kredisi

Finansbank Süt Hayvancılığı Yatırım Kredisi

QNB Finansbank tarafından Tarımsal Bankacılık hizmetleri çerçevesinde hem işletme hem de yatırım kredileri sunuluyor. Sizler de ihtiyacınız olan finans desteğini QNB Finansbank tarafından sunulmuş olan cazip fırsatları kullanma şansını yakalayarak elde ediyorsunuz. İhtiyacınızı karşılayacak şekilde sadece QNB Finansbank müşterilerine özel olarak sunulmuş olan Finansbank Sözleşmeli Üretim Kredisi ile birlikte uygun ödeme koşulları ve faiz oranları ile nakit sıkıntısı yaşamadan, ödemelerinizi kolay bir şekilde yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.

QNB Finansbank Sözleşmeli Üretim Kredisi Nedir?

QNB Finansbank tarafından sunulmuş olan Sözleşmeli Üretim Kredisi ile birlikte sözleşme karşılığında bir başka firma için üretim yapan üreticiler aradıkları finansal desteği bulabilecektir. Finansbank Sözleşmeli Üretim Kredisi sayesinde ilaç, gübre, yem ve tohum gibi temel ihtiyaçlarınızın üretiminde ve temin edilmesinde ihtiyacınız olan nakit destek yalnızca QNB Finansbank müşterilerine özel olarak sunulmuş olan ödeme koşulları ve faiz oranları ile birlikte sizleri bekliyor.

Finansbank Sözleşmeli Üretim Kredisi Özellikleri Nelerdir?

QNB Finansbank Sözleşmeli Üretim Kredisinin özellikleri şu şekilde sıralanmıştır;

  • Üretim maliyetini %85 oranında karşılar.
  • 24 aya kadar vade seçeneği sunar.
  • Bu kredinin geri ödemeleri 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da 12 aylık bir şekilde yapılabilir.

Finansbank Sözleşmeli Üretim Kredisi İçin Gereken Belgeler

QNB Finansbank Sözleşmeli Üretim Kredisi için gereken belgeler şu şekilde listelenebilir;

  • Çiftçilik belgesi
  • ÇKS Belgesi (Çiftçi Kayıt Sistemi belgesi)
  • Krediyi alacak olan kişiye ait kimlik fotokopisi
  • Üretim sözleşmeleri ile üretici ve firma arasında yapılmış olan üretim sözleşmesi
  • Ürün bedeli ödemesinin QNB Finansbank tarafından yapılacak olması halinde şube ve üretici arasında düzenlenecek olan temlikname
  • QNB Finansbank şubelerinde yapılacak olan değerlendirme işlemlerinin ardından şube tarafından gerekli görülmesi halinde bu belgelere ilave olarak teminat ya da belge talep edilme hakkı QNB Finansbank tarafından saklı tutulur.

QNB Finansbank Sözleşmeli Üretim Kredisi Başvuru Yöntemleri Nelerdir?

QNB Finansbank Sözleşmeli Üretim Kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin yapması gereken tek şey kendilerine en yakın QNB Finansbank şubesine giderek başvuruda bulunmak olacaktır. Bu tür belirli meslekler için verilmekte olan ihtiyaç kredileri için Telefon Şubesi, İnternet Bankacılığı, mobil uygulamalar, ATM ya da kısa mesaj yolu ile kredi alma yöntemlerinin uygulanması mümkün değildir. Bu sebeple yukarıda yer alan belgeler ile birlikte QNB Finansbank şubesine giderek zaman kazanabilir ve herhangi bir QNB Finansbank şubesi üzerinden QNB Finansbank Sözleşmeli Üretim Kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bununla birlikte dilerseniz QNB Finansbank’ın sizler ile iletişime geçmesini sağlayabileceğiniz bir yöntemi de kullanmanız mümkündür. Bu yöntem için yazımızın sonunda yer alan linke tıklamanız gerekecektir.

Bu bağlantıya tıklamanız halinde karşınıza doldurmanız gereken bir form gelecektir. Bu formda yer alan isim, soy isim, e posta adresi, T. C. Kimlik numarası, çalışmak istediğiniz QNB Finansbank şubesinin yer aldığı şehir, cep telefonu numarası ve faaliyet alanı bölümlerinin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekir. Dilerseniz telefonu numarası bölümünü herhangi bir yazma zorunluluğunuz bulunmadığı için boş bırakabilirsiniz. Formu doldurmanızın ardından Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkındaki formu okuyup kabul kabul ettiğinizi göstermek için bu maddenin sol kısmında yer alan kutucuğu işaretlemeniz gerekir. Son olarak yapmanız gereken şey ise güvenlik kodu bölümünde yer alan harf ya da rakamları bu bölüm için ayrılmış olan ilgili kutucuğa yazmak ve “Gönder” seçeneğine basmak olacaktır. Böylelikle en kısa süre içinde sizleri QNB Finansbank müşteri temsilcisi arayacak ve Finansbank Sözleşmeli Üretim Kredisi hakkında sizlere merak ettiğiniz ve bilmediğiniz her konuda destek verecektir. Sonrasında imza ve diğer işlemlerinizi şubeye giderek halledebilirsiniz.

Sözleşmeli Üretim Kredisi İçin QNB Finansbank Size Ulaşsın İstiyorsanız TIKLAYINIZ!

Scroll to Top