GELİR BELGESİZ KREDİ VEREN BANKALAR

Gelir belgesiz kredi veren bankaların sayısı artık çoğalmakta. Sadece bir mesaj ile bankalar sizlere kredi verebiliyorlar. Ancak bankaya herhangi bir bankaya kredi başvurusu yapmadan önce aşağıdaki hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kredi başvurunuz onaylanmayacaktır.

  • Bankalara herhangi bir borcunuz olmaması,
  • Kredi puanınızın düşük olmaması,
  • Kredi sicilinizin iyi olması.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Garanti Bankası

Şubeye gitmeden, internet üzerinden online kredi başvurusuyla Garanti Bankası’ndan gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Ayrıca KREDİ boşluk TC kimlik numaranızı 3340’a mesaj göndererek de gelir belgesiz kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuz ise kısa bir süre içinde kısa mesaj olarak telefonunuza gelecektir. Eğer gelir belgesiz  krediniz onaylanırsa, şubeye giderek kredinizi alabilirsiniz.

Odeabank

Son dönemler yükseliş yaşayan ve yeni bir banka olan Odeabank da gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. 15.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi imkanı sağlayan bankaya başvuru için, bankanın resmi internet adresine girip, online başvuru bölümünden, TC kimlik numaranız ve telefon numaranıza gelen doğrulama kodu ile başvuru yapabilirsiniz.

Finansbank

20.000 TL’ye kadar kefilsiz kredi çekme imkanı sağlayan Finansbank’a cep telefonunuzdan başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem cep telefonunuzdan TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atmak. Eğer ki başvurunuz onaylanırsa, size en yakın Finansbank şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz.

ING Bank

Düşük faizli kredi seçeneği sunan ING Bank, aynı zamanda gelir belgesi olmadan da kredi çekmenize olanak vermektedir.

Akbank

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından Akbank, gelir belgesiz kredi veren bankalardan birisidir. Başvuru işlemi için Akbank bireysel müşteri hattı olan 4442525 ‘i arayabilir ya da cep telefonunuz üzerinden 4425’e TC kimlik numaranızı yazıp gönderebilir ya da bankanın online web sitesine girerek, online kredi başvurusu alanından başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank

Denizbank da gelir belgesiz kredi veren bankalardan bir tanesidir. Düşük faiz oranları ve uygun vade koşullarıyla kefilsiz kredi veren bankanın SMS ile de başvuru yapabiliyorsunuz. Cep telefonunuz üzerinden TC kimlik numarası boşluk KREDİM yazarak 3280’e ücretsiz mesaj göndererek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Scroll to Top