Halk Bank Paraf Kredi Kartı Limit Arttırma

Türkiye Halk Bankası A. Ş. yani, genel kullanımı haliyle Halk Bank, 2284 sayılı Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu kapsamında bulunan esnaflara ve de sanayicilere kolay ve ucuz kredi sağlayabilmek için 1933 yılında kurulmuştur. Halk Bankası, bir devlet bankasıdır. 1933 yılında kurulmasına rağmen, 1938 senesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Halk Bank, 128.480 milyon Türk Lirası aktif büyüklüğe sahipliği ile dünyanın en büyük 159. Bankasıdır. Ve Halk Bank,  24 Şubat 201 tarihinden itibaren, yayımlanan kararname uyarınca devlete ait yüzde 51.11 hissesini Türkiye Varlık Fonu’na devretmiştir. “Üreten Türkiye’nin Bankası” sloganı ile çok uzun zamandır finans hizmeti veren Halk Bank, 959 şube sayısına, 3190 ATM sayısına sahiptir.

Halkbank Paraf Kredi Kartı Limit Arttırma İşlemi 

Bankacılık ve finans hizmetleri her ne kadar kişilerin ya da kurumların ihtiyaçlarına yönelik, avantajlar yaratan hizmetler olsa da,yarattığı dezavantajları da bulunmaktadır. Kişilerin limitsiz kredi kartları yerine kendi imkanlarına uygun bütçelerde, belli bir limiti olan kredi kartları kullanmaları epey yararlı bir adım olacaktır. Eğer kredi kartının limitini artırmaya yönelik bir adım da atılacaksa, aynı limit belirlemede olduğu gibi dikkatli davranılmalıdır.

Halkbank Paraf Kredi Kartı Limit Arttırma işlemi için iki yol bulunmaktadır. Bu yollardan birincisi herhangi bir Halkbank şubesine gidilerek yapılmaktadır. Halkbank Paraf Kredi Kartı Limit Arttırma işlemini yapmanın diğer bit yolu ise “Halk Bank Dialog” hizmeti sayesinde yapılmaktadır. Bunun için 0850 222 0 401 numarasını arayarak Halk Bank Paraf Kart’ın limitini artırabilirsiniz.

Halkbank Paraf Kredi Kartı Borcu Öğrenme İşlemi

Halk Bank Paraf kredi kartı borcunuzu internet bankacılığı üzerinden kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bunun için ilk olarak internet bankacılığı sayfasına girmeniz gerekmektedir. Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz linke tıklayarak gerekli sayfaya ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada size 2 seçenek sunulacaktır. İnternet bankacılığına ister Müşteri numaranız ile isterseniz de T.C. kimlik numaranız ile giriş yapabilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş için sizden istenen parolayı bilmiyorsanız da altta bulunan Parolamı bilmiyorum seçeneği ile yeni bir parola oluşturabilirsiniz. Halkbankası internet bankacılığı giriş için parolanızı da aldıktan sonra ister kredi kartı bilgilerinize isterseniz de hesap bilgilerinize kolayca ulaşabilir, pek çok işlemi online olarak yapabilirsiniz.

Halkbank İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

Paraf Kart Çeşitleri Nelerdir?

Paraf kartın 5 farklı çeşidi bulunuyor. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Paraf
  • Paraf Gold
  • Paraf Platinum
  • Paraf Business
  • Paraf Sanal

Paraf Kart Fiaz Oranları Nelerdir?

Paraf kartın alışveriş faiz oranı %2,34 olarak belirlenmiştir. Kredi kartınızın dönem borcunuzun tamamını son ödeme tarihine kadar ödemezseniz, son ödeme tarihi itibari ile alışverişlerinizden kalan borcunuza hesap kesim tarihinden başlayarak bu faiz oranı üzerinden hesaplanacak faiz tutarını ifade etmektedir.

Paraf kartın nakit avans faiz oranı %2,34 olarak belirlenmiştir. Bu faiz oranı kredi kartınızdan nakit avans çekme durumunda geçerli olmaktadır.

Paraf kartın gecikme faiz oranı %2,34 olarak belirlenmiştir. Gecikme faiz oranı ise hesap özetinin son ödeme tarihi geçmiş ise ve asgari tutarın altında ya da hiç ödeme yapmadıysanız uygulanır.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz