Halk Bankası Çalışma Saatleri

Halkbank Çalışma Saatleri

Halk bankası yurt içinde toplam 956 şubeyle faaliyet göstermektedir. Bu şubelerden 875’i normal şube, 6’sı kurumsal, 37’si ticari ve 3’ü serbest bölge şubesiyken 35 şube de uydu şubedir. Halk Bank’ın yurt dışı şube sayısı ise 5 iken 3 adet de temsilciliğe sahiptir. Toplam bölge kontrollüğü sayısı 25’tir. Halk Bank’ın istihdam ettiği personel sayısı ise 17.180 gibi oldukça yüksek bir rakamdır. Halk Bankası gerek tarihiyle gerek ekonomik büyüklüğüyle ülkemiz için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Peki, bu denli büyük bir bankanın bütün işlerinin döndüğü çalışma saatleri nelerdir? İşte biz de bu yazımızda sizlere Halk Bankası çalışma saatleri açıklıyor olacağız. Ancak Halk Bankası çalışma saatleri açıklamadan önce sizlere birkaç bilgi daha vermek istiyoruz. Öncelikle sizlere Halk Bank’a nasıl ulaşacağınızı anlatacağız çünkü; şube ya da telefon bankacılığı veya internet bankacılığı kullanmadan işlem yapabilmeniz mümkün değildir.

Halk Bankası İletişim Formu

Halk Bankası’nın tanımış olduğu bu form sayesinde internet üzerinden Halk Bankası ile alakalı karşılaşmış olduğunuz bütün problemleri, şikayetleri, taleplerini ve hatta ihtiyaçlarınızı yazarak paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki linkten ulaşacağınız formda öncelikli olarak iletişim formunun türünü seçmeniz gerekmektedir. Bu form ya bir görüş, öneri formu olabilir ya da şikayet; eğer bunların dışında bir konuya giriyorsa doğrudan bize ulaşın kutucuğunu seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra konu yazan bölmede şikayet veya önerinizin ilgili olduğu konuyu seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra adınız, soyadınız, müşteri numaranız, e-posta adresiniz, şehir, ülke, cep telefonu bilgileriniz, adresiniz, posta kodunuz varsa faks numaranızı yazmanız gerekmektedir. Sağ alttaki kutucuktan ise sizinle hangi kanaldan irtibata geçmelerini istiyorsanız o kanalı işaretlemelisiniz. Bu iletişim kanalları e-mail ve telefondur. Daha sonra görüş veya önerinizi 2000 karakteri aşmayacak şekilde girdikten sonra güvenlik kodunu girip gönder butonuna basmanız gerekmektedir. Bütün işlemleri bu şekilde yaptığınızda başvurunuz Halk Bankası müşteri hizmetlerine ulaşmış olacaktır.

Halk Bankası Online Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ!

Halk Bankası Müşteri Hizmetleri

Her türlü ürün ve hizmetler için Halk Bankası’na ulaşabilirsiniz. 0850 222 0 400 numaralarından veya 444 0 400 üzerinden Halkbank Dialog’a ulaşabilir ve sesli yanıt sisteminde 5 no’lu seçeneği tuşlayarak Mutlu Müşteri Merkezine görüşlerinizi iletebilirsiniz. Kayıp ve çalıntı işlemleri, bildirimleriniz için yine aynı numaralardan Halkbank Dialog’a ulaşmanız gerekmektedir. Dilerseniz Halk Bankası’nın Twitter adresinden de Halk Bank’a ulaşabilirsiniz.

Halk Bank Twitter Adresi İçin TIKLAYINIZ!

Halk Bank Şube ve ATM Arama Motoru

Halk Bank’ın kendi sitesinde sunduğu bu arama motoru sayesinde sizlere en yakın Halkbank şubesi veya ATM’sini kolaylıkla bulabileceksiniz. Dahası bu arama motorunu kullanarak BANK24 adreslerini de bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklayıp açılan sayfada sırasıyla il, ilçe bilgilerini girmenizdir. Daha sonra “göster” butonuna tıklayarak ilgili şubeyle ilgili detaylı bilgiyi elde edebileceksiniz. Göster butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekranda şube bilgilerinin devamında özellikler sekmesinin altındaki simgeleri lejanttan kontrol ederek şubenin türünü ve ne gibi ek hizmetler sunduğunu görebilirsiniz.

1b3467uı

Halk Bank Şube ve ATM Arama Motoru İçin TIKLAYINIZ!

Halk Bankası Çalışma Saatleri Nedir?

2134rt

Halk Bank’ın bütün şubeleri hafta içi her gün yani Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma sabah 09.00’da açılmaktadır. Halk Bank şubeleri hafta için her gün 17.00’da kapanmaktadır. Halk Bank’ın şubelerinin öğle tatiline girdiği aralık ise 12.30-13.30 arasıdır. Bu aralıkta Halk Bank şubeleri öğle tatilinde olacağı için kapalıdır ve işlem alamazlar. Son olarak Halk Bank’ın hiçbir şubesi hafta sonu çalışmaz. Yani, ne kadar arasanız da hafta sonu çalışan bir Halk Bank şubesi bulmak mümkün değildir. Görüldüğü üzere Halk Bankası çalışma saatleri sabah 09.00-17.00 arasıdır ve sadece 12.30-13.30 arasında bir saat öğle tatili verilmektedir.

Halk Bankası Bayramda veya Resmi Tatillerde Çalışır mı?

Halk Bankası şubeleri bayramlarda veya resmi tatillerde çalışmamaktadır. Yani Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, 29 Ekim, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs tarihlerinde kapalıdır. Eğer bir gün resmi tatil ilan edilirse yine Halk Bankası’nın hiçbir şubesi çalışmayacaktır.

Ancak Halk Bankası’nın şubelerinin bayramlarda ve resmi tatillerde kapalı olması sizleri korkutmasın çünkü Halk Bankası’nın çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri 7/24 esasına dayalı olarak hizmet vermektedir. Bunun haricinde internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve mobil bankacılık aracılığıyla her türlü kayıp, çalıntı, şifre değiştirme, para yatırma, EFT, havale, para çekme, müşteri numarası öğrenme gibi işleminizi Halk Bank üzerinden yapabilirsiniz. Size bu yazımızda Halk Bankası çalışma saatleri hakkında bilgiler verip Halk Bankası çalışma saatleri ile ilgili açıklamalarda bulunduk. Böylelikle siz de şubelere giderken Halk Bankası çalışma saatleri hakkında bilginiz olduğu için kapalı bir şubeyle karşılaşmayacaksınız.

Scroll to Top