Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu

halkbankasi parafcard

Bilindiği gibi Halkbank bünyesinde birçok kredi kartı bulunmaktadır. Biz de bu yazımızda Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusunu ele alacağız. İlk olarak Paraf kredi kartı çeşitlerine bakalım. Yedi çeşit Paraf kart vardır.

Paraf Kredi Kartı Çeşitleri

Paraf Card

Bu kart ile hem yurt içinde hem de yurt dışında Visa/Mastercard logosu bulunan tüm işyerlerinde alışveriş yapabilir, fırsatların keyfini çıkarabilirsiniz.  Yurt içine yapacağınız alışverişlerde de anlaşmalı işyerlerinde taksitli alışveriş imkanından faydalanabilirsiniz. Kartınızla yapacağınız alışverişlerde çeşitli miktarlarda ParafPara kazanıp, kazandığınız bu ParafPara’ları yine anlaşmalı işyerlerinde para yerine kullanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Paraf kartınızın yıllık ücreti 27 TL olacak şekilde belirlenmiştir.

Paraf Gold

Bu kart ile hem yurt içinde hem de yurt dışında Visa/Mastercard logosu bulunan tüm işyerlerinde alışveriş yapabilir, fırsatların keyfini çıkarabilirsiniz. Yurt içine yapacağınız alışverişlerde de anlaşmalı işyerlerinde taksitli alışveriş imkanından faydalanabilirsiniz. Kartınızla yapacağınız alışverişlerde çeşitli miktarlarda ParafPara kazanıp, kazandığınız bu ParafPara’ları yine anlaşmalı işyerlerinde para yerine kullanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Paraf Gold kartınızın yıllık ücreti 44 TL olacak şekilde belirlenmiştir.

Paraf Platinum

Bu kart ile hem yurt içinde hem de yurt dışında Visa/Mastercard logosu bulunan tüm işyerlerinde alışveriş yapabilir, fırsatların keyfini çıkarabilirsiniz. Yurt içine yapacağınız alışverişlerde de anlaşmalı işyerlerinde taksitli alışveriş imkanından faydalanabilirsiniz. Kartınızla yapacağınız alışverişlerde çeşitli miktarlarda ParafPara kazanıp, kazandığınız bu ParafPara’ları yine anlaşmalı işyerlerinde para yerine kullanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Paraf Business

Bu kart şirketi, firması veya işyeri adına harcama yapan kullanıcılar için piyasaya sunulmuş özel bir kredi kartıdır. Yurt içinde veya yurtdışında işyerinize alacağınız kırtasiye ürünlerinden, iş için çıkacağınız seyahatlerdeki konaklama bedelinize varan işyerinize ait harcamalarınızı bu kart ile ayrıcalıklı, avantajlı, kolay, hızlı ve bazen de hesaplı bir şekilde güvenle yapabilirsiniz.

Tüm paraf kartlarınız seçiminize göre temaslı veya temassız özellikli olarak kullanımınıza sunulmaktadır.

Paraf Kartın Sağladığı Faydalar

Firmalara Sağladığı Faydalar

  • Finansal işlerinizi planlamada ve etkin bir şekilde hesap hareketlerinizi takip etmede size kolaylık sağlar.
  • İşletmenizde kullanılabilecek kart sayısından, kart kullanacak her bir çalışanınız ne kadar harcayabileceğine kadar belirleyebilir ve harcamalarını takip edebilirsiniz.
  • Tarafınıza iletilecek hesap dökümünden de aynı şekilde tüm bunların takibini sağlayabilirsiniz.
  • Otomatik talimatlar vererek nakit para çekebilme, havale gibi işlemleri limitlendirip kontrol edebilirsiniz.

Kişilere Sağladığı Yararlar

  • Nakit para taşımanıza gerek kalmadan, hızlı ve kolay bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kişisel ve firma harcamalarınızı birbirinden kolaylıkla ayırt edebilirsiniz.
  • Tarafınıza iletilecek hesap dökümünden tüm para hareketlerinizin takibini sağlayabilirsiniz.

Kartınız herhangi bir çalınmaya karşı sigortalıdır. Bankanız belirli bir miktara kadar olan kayıpları sigorta aracılığıyla telafi ederek mağduriyetinizi gidermede yardımcı olmaktadır.

Paraf Kartlarına Sahip Olmak İçin Ne Yapmanız Gerekir?

Tüm bu bahsettiğimiz avantajlardan ve kartınıza özel kampanyalardan yararlanabilmek için sizler de Paraf’ın kart sahibi olmak istiyorsanız, size en yakın Halkbank şubesine başvurabilirsiniz. Bu başvuru esnasında aşağıdaki şartları sağlıyor olmanız gerekir:

  • Düzenli bir gelire sahip ve 18 yaşından büyük olmanız gerekir.
  • Paraf’a ait Paraf Başvuru Formu’nu eksiksiz doldurmanız ve gelir belgenizin fotokopisi, nüfus cüzdanınızın yanınızda bulunması gerekir.

Sonra bu kredi kartı başvurunuzun sonucunu, başvuruda bulunduğunuz şubeden veya 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’u arayarak öğrenebilirsiniz.

Yazımızın sonunda verdiğimiz linkten başvurunu formunu hızlı bir şekilde doldurduktan sonra şubelere giderek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.

resim1

Bir diğer başvuru şekli de yukarıda belirtilen çeşitlere göre istediğiniz kart türüne göre PARAF / PARAFLY boşluk, TCKN boşluk, gelir bilginizi yazıp 3452’e SMS göndermek ve paraf kartınıza sahip olmak için ön başvurunuzu yapabilir ve paraf kartınıza sahip olabilirsiniz.

Paraf Kredi Kartları Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Kartınızla İlgili Ayrıcalıkları ve Faydaları Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

Parak Kredi Kartına Başvurmak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top