Halk Bankası EFT Saatleri

kredi

Sizde hemen hemen bir çok işleminizi banka aracılığı ile yerine getiriyor olabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda Halk Bankası EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Sizde Halk Bankası EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu alanda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Sizde bankalar aracılığı ile para transferi işlemi yerine getirmek istiyorsanız bu durumda iki farklı yoldan birini kullanmak zorunda kalacaksınız. Bu yollardan ilki eğer para göndermek istediğiniz banka hesabı ile sizin kullandığınız banka hesabı aynı ise bu durumda yapılacak olan para transferinin adı havale olmaktadır. Ancak para transferi yapacağınız banka hesabı sizin kullandığınız banka hesabından farklı ise bu durumda yapılan para transferine ise EFT yani elektronik fon transferi adı verilmektedir.

Halk Bankası EFT Saatleri Kaçtır?

Sizde Halk Bankası EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak ve EFT ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu bölümde yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda Halk Bankası EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Bankadan EFT işlemi yapacaksanız ve EFT işlemini aynı gün içinde yerine getirmek için Halk Bankası EFT saatleri zamanında işleminizi yapmanız gerekmektedir. Eğer bu saatler arasında EFT işlemini yapmazsanız bu durumda EFT işlemi bir sonraki mesai gününe kalacaktır. Halk Bankası için EFT saatleri ise sabah 08:00 akşam 16:30 arasındadır. EFT işlemlerini bu saatler arasında yaparsanız aynı gün sonuç elde etmiş olursunuz. Halk Bankası EFT işlemini ise Halk Bankası şubelerinden, çağrı merkezi ve internet şubesinden yerine getirebilirsiniz.

Halk Bankası EFT ücretleri ise şu şekildedir;

  • Halk Bankası şubelerinden gönderilen nakit EFT işlemlerinde asgari 40 azami 300 TL EFT işlemi için % 0.5 olarak tahsil edilir.
  • Halk Bankası şubelerinden geç EFT için alınacak olan ücret ise 15 TL’ dir. Geç EFT ise  şubelerden, hesaptan veya kasadan yapılan 16:00 ve sonrası EFT işlemleri için alınan ücrettir.
  • İnternet şubesinden yapılan EFT için alınacak olan EFT ücreti 1.86 TL olarak işlem başına alınacak olan ücrettir.
  • İnternet şubesinden düzenli yapılan EFT için alınacak olan EFT ücreti 0.43 TL olarak işlem başına alınacak olan ücrettir.
  • Çağrı merkezinden yapılan EFT işlemleri için işlem başına tahsil edilen ücret 3.76 TL’ dir.
  • Çağrı merkezinden yapılan düzenli EFT işlemleri için işlem başına tahsil edilen ücret 0.43 TL’ dir.

Halk Bankası Resmi İnternet Adresi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top