Halk Bankası Girişimci Kredisi

FİNANSBANK KREDİLERİ

Toplumumuz ve ülkemizin gelişmesi için çalışan kendine özgü düşünceleri olan birçok vatandaşımız yetersizliklerden dolayı kendi düşünce ve projelerini gerçekleştirememektedir. Bu yetersizlikler yüzünden toplumun bu tür projelerle birlikte kişileri kazanması da çoğu zaman bir mucizeye kalmaktadır. Bu tür durumlardaki kişilerin topluma yararlı olması ve gerekli maddi desteğin sağlanması için bazı bankalar girişimci kredisi adı altında verdikleri, 48 aya kadar vadeyle, yüklü miktarda kredileri kullanma şansını vatandaşlara sunmaktadırlar.

Halk Bankası girişimci kredisi bu anlamda tasarlanmış ve kullanıma sunulmuş kredi türlerinden birisidir. Yeni iş fikirleri ve yeni buluşlar bu kredi sayesinde hayat bulma imkanına sahip oluyor. Farklı iş alanlarında farklı fikirlere sahip girişimcilere özel kredi seçenekleri banka çatısı altında mevcuttur. Örneğin üniversite mezunu, deneyimsiz, mezun olduğu bölümle ilgili kendine iş kurmak isteyen kişiler 50 bin TL’ye kadar, mesleki kuruluşlardan sertifikası ya da belgesi bulunan deneyimli ve kendi işyerini açmak isteyen kişiler de 30 bin TL’ye kadar kredi kullanabiliyor. Üniversite mezunu olan kendi iş alanıyla ilgili deneyimli kişiler ve mucit statüsünde sayılabilecek yeni ürün geliştiren kişilere de 75 bin TL’ye varan kredi kullanım limitleri sunulmaktadır. Özelliklerine göre farklı adlandırılan kredilerden kendinize uygun olanı için bankanın resmi internet sitesinde yer alan girişimci Halk Bankası girişimci kredisi başvuru sistemini kullanarak, 48 aya kadar vadesiz krediye başvurabilirsiniz.

Halk Bankası Girişimci Kredisine Nereden Başvurulur?

Müşterilerin ve girişimcilerin ihtiyaç duydukları kredi türüne göre başvuru işlemleri tüm banka şubelerinin yanı sıra resmi internet sitesinden hazırlanmış olan girişimci kredi başvuru formundan da yapılabilmektedir. Bankanın alt kolu olan Halkbank kobi internet sitesi bu hizmeti vermektedir.

Halk Bankası girişimci kredisine başvurabilmeniz için yazımızın sonuna yönlendirme linki eklemiş bulunuyoruz. Bu linki kullanarak bankaya ait siteye erişim sağlamış olacaksınız. Bu sayfada ekranda gösterilen kısıma tıklayarak kredi özellikleri ve başvuru formuna ulaşmış olacaksınız.

girişimci

Bu sayfada ok işareti ile gösterilen kısımdan Halk Bankası girişimci kredisi başvuru işlemini yapabiliyorsunuz. Bu başvuru işlemlerinde alttaki resimde olduğu gibi başvuru bilgileriniz, ilgili şubeniz ve krediyle ilgili geri bildirim zamanı geri bildirim irtibat numarası gibi konularda doldurmanız gereken formla karşılaşmış olacaksınız. Bu formda işaretli olarak gösterilen kısımlarda gerekli bilgileri doğru şekilde doldurarak kredi için başvuru işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Banka size bu formda bıraktığınız numara üzerinden geri dönüş yaparak kredi hakkında görüşme gerçekleştirecektir. Bu yüzden formda kullanılan numara aktif numaranız olmalıdır.

girişimcii

Halk Bankası Girişimci Kredisi Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top