HALK BANKASI KREDİ

Halk Bankası Parafly

Nakit ihtiyacı hepimizin en çok karşılaştığı sorunlardan biridir. Günlük yaşantımızda karşılaştığımız düzensiz harcamalar sonucunda bütçe düzenlemesinde de aksaklıklarla karşılaşarak sıkıntıya düşebilmekteyiz. Bu tür durumlarda daha kolay aile ve bireysel ekonomi düzenlemesi yapılabilmesi için çeşitli ürünler piyasada yerini almıştır. Bu ürünlerin geliştiricileri ekonomimize yön veren ve finansal anlamda başrol oyuncuları olarak görülen bankalardır. Bankalar, toplumda yer alan her bireye uygun kredi ürünleri ile uzun vadeli ve yüksek miktarda nakit ihtiyaçlarını karşılayarak, düşük taksitlerle geri ödeme planları hazırlanması yardımıyla, nakit ihtiyacına çözüm bulmuşlardır. Bunun yanı sıra kısa dönem içerisinde ihtiyaç duyduğumuz nakit miktarını ATM’ler yardımı ile nakit avans şeklinde çekebildiğimiz ve alışverişlerde uyumlu pos cihazları yardımı ile avantajlı alışveriş imkanı sunan kredi kartı ürünlerini de müşterilerinin kullanımına sunmuşlardır. Çiftçisinden öğrencisine, iş adamından kamu personeline kadar uygun alanlarda farklı avantajlara sahip alt ürünler geliştirerek bu konudaki hizmetleri en üst düzeyde tutmaya çalışmaktadırlar. Bununla birlikte kişiye uygun kartların dışında taslak olarak belirli artı avantajlara sahip kartlar da bankalar tarafından piyasada müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Bu bankalardan birisi Halk Bankası olmakla birlikte bu ürünlerden birisi de Halk Bankası Parafly’dırBu yazımızda Parafly kart özellikleri ve sağladığı avantajlar hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabileceksiniz.

Halk Bankası Parafly Nedir?

Halk Bankası’na ait olan bir kredi kartı da Parafly karttır. Bu kart harcamalarınızda Paraf Puan kazanma şansı tanıyan, seyahat harcamalarında kullanabildiğiniz, avans paraf para kullanabildiğiniz havalimanlarında bulunan uçuş günleri dahilinde yapacağınız restaurant harcamalarında 25 TL indirim sağlayan, yurtdışı alışverişlerinde 5 kat daha fazla puan kazandıran, cumartesi günleri restaurantlarda indirim imkanı sunan avantajlı bir kart olarak dikkat çekmektedir. Yıllık kart aidatı olarak müşterilerden 50 TL tahsis edilir.

Halk Bankası Parafly Platinum Nedir?

Halk Bankası Parafly Platinum kart sahipleri Parafly kredi kartı özelliklerinin tamamına sahip olsa da bazı alanlarda kullanıcılarına daha farklı avantajlar sağlamaktadır. Halk Bankası Parafly Platinum sahipleri uçuş günlerinde havalimanlarındaki restaurantlardan yapacakları harcamalarından 50 TL kart hediyesi olarak ödenir. Cumartesi günleri yurtiçi ve yurtdışında yapacağınız restaurant harcamalarında % 25 indirim imkanı sağlar. Alışveriş sigortasına sahip bir karttır. Ücretsiz kurye hizmeti sağlayan bu kart, yılda 2 defa 150’ye kadar limitli İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir illerinde yararlanabilirsiniz.

Halk Bankası Parafly Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halk Bankası Parafly kartlara başvuru işlemi ise oldukça basittir. Yazımızın sonunda yer alan yönlendirme linkini kullanarak Parafly hizmetlerinin anlatıldığı, aynı zamanda başvuru işleminin de yapıldığı bilgilendirme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfadan Halk Bankası Parafly kartlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Link ile yönlendirileceğiniz sayfa aşağıdaki resimde görünen resmi ana sayfa olacaktır. Bu sayfada sağ üst köşede yer alan işaretlenmiş hızlı başvuru butonunu kullanarak başvuru yapacağınız sayfaya erişim sağlarsınız.

paraf

Hızlı başvuru butonu sizi bilgilerinizin sorulduğu sayfaya yönlendirecektir. Bu sayfada aşağıdaki görselde olduğu gibi size ait kişisel bazı bilgiler sorulmaktadır. Bu bilgileri ilgili kutucuklara doğru şekilde doldurduktan sonra aynı görselde yer alan işaretlenmiş olan gönder butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Böylelikle kart başvuru işlemini tamamlamış olacaksınız. Bankaya ait yetkililer başvurunuz kapsamında sizinle geri irtibata geçecektir.

parafbaşvuru

Halk Bankası Parafly İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top