halkbank ücretsiz kredi kartı

Halkbank Ücretsiz Kredi Kartı

Gün geçtikçe bankalar müşterilerine birçok alanda daha fazla hizmet sunmaktalar. Birçok banka müşterilerinin giderlerinin maddi desteğinin sağlanması için kredi kartı ve kredi tiplerini artış sağlamaktalar ve talep doğrultusunda birçok özel avantaj imkanları sunmak için birbirleri ile yarış halindeler. Kredi kartları sayesinde artık nakit taşımak yerine birçok işleminizi kolay bir şekilde yapabilmektesiniz. Taksitli alışverişler, otomatik fatura ödeme işlemlerinde, nakit paraya ihtiyaç duyulması halinde nakit avans çekimler hatta bu avans çekimlerini taksitli bir şekilde gerçekleştirme gibi birçok işlem kredi kartları sayesinde yapılabilmektedir. Kredi kartı hizmete sunan bankalardan bir tanesi de devlet sermayesine dayalı köklü bir banka olan Halkbank’tır. Halkbank’ın birçok mevcut kredi kartı tipi mevcuttur. Bu yazımızda ise kredi kartı tiplerinden biri olan Halkbank ücretsiz kredi kartı hakkında bilgi paylaşımında bulunacağız.

Halkbank Ücretsiz Kredi Kartı Nedir?

Halkbank ücretsiz kredi kartı başka bir deyişle HalkCard olarak anılmaktadır. HalkCard yurtiçi ve yurtdışında Visa/MasterCard logosu bulunan tüm işyerlerinden alışveriş yapmanızı ve bu alışverişlerinizi taksitli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır ve yapacağınız bu alışverişlerde HalkBank’ın bonus puan olarak belirlediği parafpara kazanmanızı sağlar. Halkbank ücretsiz kredi kartı ile ParafPara kampanyasına dahil olan bütün işyerlerinden bu ParafParaları dilediğiniz şekilde harcamanızı sağlar.

Halkbank Ücretsiz Kredi Kartı Özellikleri Nedir?

HalkCard birçok kredi kartı ile aynı özellikleri taşımaktadır, örneğin kredi kartı ile nakit çekim yapmak isterseniz Halkbank ATM’lerinden 7 gün 24 saat dilediğiniz şekilde nakit avans çekimi yapabilir. Yurtiçinde ayrıca ortak ATM özelliği taşıyan tüm ATM’lerden nakit avans çekimi yapabilirsiniz, yurtdışında ise Mastercard/Visa amblemi taşıyan tüm ATM’lerden nakit avans çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunların dışında Halkbank ücretsiz kredi kartının özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  1. ParafPara özelliği ile yapacağınız alışverişlerde bonus kazanma özelliği.
  2. Faturalarınızı ödemeyi unutuyorsanız otomatik ödeme talimatı vererek ödemelerinizin otomatik olarak gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
  3. Kredi kartınız ile eğitim, kira, aidat gibi ödeme yapacaksanız bunları da otomatik ödeme talimatı vererek yorulmadan gerçekleştirebilirsiniz.
  4. Borçlarınızı taksit imkanları ile taksitler halinde ödeme imkanı sağlamaktadır.
  5. İnternet aracılığı ile alışveriş yapabilir, bu alışverişlerinizde 3D Secure sistemi ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  6. Asistans ve Concierge olarak anlandırılan yol yardımı, iş seyahati servisi, ücretsiz kurye servisi, kuru temizleme servisi vs. gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Halkbank Ücretsiz Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

HalkCard başvurusu sadece Halkbank şubelerinden yapılabilmektedir. Başvuru sonucunuzu ise dilerseniz Halkbank şubesinden dilerseniz Halkbank diyalog numarası olan 0850 222 0 400 numaralı telefon numarasından öğrenebilirsiniz.

Halkbank Ücretsiz Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top