HSBC Bank Campus

HSBC KREDİ HESAPLAMA

Kredi kartı sistemi, gün geçtikçe birçok kişi tarafından kullanımı kolay olan, alışverişlerin yapılabildiği, yeri geldiğinde nakit ihtiyacını karşılayan bir sistem haline geldi. Kredi kartları yapacağınız alışverişlerde nakit ödeme yapmanızı ortadan kaldırıp, daha sonrasında bankaya ödeme yapmanızı sağlamakta, bunun sayesinde yanınızda nakit para taşıma riskiniz ortadan kalmaktadır. Kredi kartı sisteminin yaygınlaşması ile birçok banka 7’den 70’e tüm müşterilere bu hizmeti sunmak için farklı tiplerde kredi kartı üretmekteler. Bankalar bu grup içinde öğrencilerinde olduğu genellikle üniversite öğretimi alan öğrenciler için özel üretilen kredi kartı hizmeti de vermekteler. Bu yazımızda ise bu hizmeti sunan bankalardan birisi olan HSBC Bankası’nın HSBC Bank Campus kartı hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulunacağız.

HSBC Bank Campus Nedir?

HSBC Bankası Campus, üniversitelerde öğretim gören 18 ile 25 arası öğrencilere yapacakları alışverişlerde nakit paraya ihtiyaç duymaları durumunda, taksitli geri ödeme imkanları ile nakit para sağlayan bir kredi kartıdır. HSBC Bank Campus kartı için açıköğretim fakülteleri hariç üniversitelerde lisans, yüksek lisans, önlisans ve doktora gibi alanlarda eğitim alan herkes bu kart başvurusunda bulunabilir ve gerekli koşulları sağlaması durumunda bu kredi kartına sahip olabilmektedir.

HSBC Bank Campus Özellikleri Nelerdir?

HSBC Bank Campus kartının özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  1. HSBC Bankası Campus kredi kartı HSBC Bankası’nın Advantage kredi kartı özelliklerinin tümünü kapsamaktadır.
  2. Yurtiçinde endüstriden sağlığa, eğlenceden giyime kadar Visa ve Mastercard logosu mevcut her yerden alışveriş yapma imkanı sağlar.
  3. İstanbul Atatürk Havalimanında HSBC Club Lounge servisinden 70 TL ücret karşılığında tüm imkanlarından faydalanmanızı sağlar.
  4. Greenport ve Beerport’da % 30 indirim imkanı sağlar.

HSBC Bank Campus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC Bankası Campus Kredi Kartı başvurularını herhangi bir HSBC Banka şubesinden gerçekleştirebileceğiniz gibi yaygınlaşan internet hizmetleri ile online başvuru sistemi ile de gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında sizlere internet aracılığı ile kredi kartı başvurusunun nasıl yapıldığına değineceğiz. Lakin bunun öncesinde sizlere vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir.

Tıkladığınız bağlantı HSBC Bankası’nın resmi internet sayfası olmakla birlikte aşağıdaki görsele benzer bir sayfa ile karşılaşacaksınız. Bu sayfada kutucuk içerisine aldığımız “Hemen Başvur” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

hsbc2

“Hemen Başvur” seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir pencere açılacaktır. Bu pencerede eğer hemen başvuru yapmak istiyor iseniz kutucuk içerisine aldığımız seçeneği seçerek online başvurunuzu sizden istenen bilgileri doldurarak gerçekleştirmiş olacaksınız.

hsbc3

HSBC Bank Campus Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top