HSBC KREDİ HESAPLAMA

HSBC Bank Concept

Bankacılık sektöründe “Dünyanın yerel bankası” sloganı ile hizmet sunan HSBC Bankası, müşterilerine birçok alanda hizmet sunmaktadır. Bireysel krediler, kurumsal krediler gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yaygınlaşan kart sistemi içinde müşterilerine hizmet sunan HSBC Bank alışverişlerde ve nakit para ihtiyacı duyulması durumlarında hizmet vermek amacıyla da kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Bu yazımızda ise HSBC Bankası kredi kartı tiplerinden birisi olan HSBC Bank Concept hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulunacağız.

HSBC Bank Concept Nedir?

Yıllık kart aidatı olmayan, sadece belirleyeceğiniz öteleme yani kredi kartı borcu ötelemesi gibi özel hizmetler için ödeme yaptığınız ve bu ödediğiniz ücretleri hesap ekstrenizde görebileceğiniz, alışverişlerde taksitli imkanlardan yararlanabileceğiniz, yurtiçi ve yurtdışında Visa ve MasterCard amblemi bulunan herhangi bir ATM’den nakit ihtiyacınızı karşılamanızı sağlayan bir HSBC Bankası kredi kartı ürünüdür.

HSBC Bank Concept Kredi Kartı Özellikleri Nedir?

HSBC Bankası Concept kredi kartı birçok kredi kartı ile aynı özelliği taşımaktadır. Kredi kartları ile yapılabilecek tüm işlemleri aynı zamanda bu kredi kartı ile de yapabilirsiniz. Bunun dışında bu karta ait özellikleri şu şekilde de sıralayabiliriz;

  1. HSBC Advantage noktalarından taksit ve puan avantajlarından yararlanmanızı sağlar.
  2. Advantage Nakitpuan sistemini kullanmanızı sağlar.
  3. Yapacağınız alışverişlerde taksit sayınızı arttırabilirsiniz. Bu işlem için ekstra bir ücret alınmaktadır bu ücreti işlem slipinde görebilirsiniz.
  4. Advantage TatilPuan sisteminden yararlanabilirsiniz.
  5. Akraba şartı olmaksızın sizin belirlediğiniz limitte (kredi kartınızın limiti dahilinde) dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilirsiniz.

HSBC Bank Concept Kartı İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Bank Concept Üniversiteli Nedir?

HSBC Bankası Concept kredi kartı, aynı zamanda üniversitelerde öğretim gören öğrencilere maddi açıdan alışverişlerini taksitli bir şekilde yapabilme ve nakit para ihtiyaçlarını temin etme amacıyla da sunulmaktadır. HSBC Bankası bu kredi kartını ise HSBC Bankası Concept Üniversiteli olarak adlandırmıştır. HSBC Bankası Concept Üniversiteli, ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora alanında öğretim gören üniversite öğrencilerine 18-25 yaş arasında olması koşulu ile (açıköğretim fakülteleri dahil değildir.) sunulan özel bir kredi kartıdır. Bu kredi kartının özellikleri ise şu şekildedir;

  1. HSBC Bank Concept kredi kartı ile birebir tüm özellikleri taşır.
  2. Üniversitede öğretim gören açıköğretim fakültesi hariç 18-25 arasındaki öğrenciler gerekli koşulları sağlaması durumunda sahip olabilir.

HSBC Bankası Concept Üniversiteli hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

HSBC Bank Concept Üniversiteli İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Bank Concept Üniversiteli Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC Bankası şubelerinde gerçekleştirebileceğiniz gibi online bankacılık şubesinden de kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için sizlere vereceğimiz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir.

Adsız

Tıklamış olduğunuz bağlantı yukarıdaki görsele benzer bir sayfa olup HSBC Bankası’nın resmi internet sayfasıdır. Bu sayfada “Hemen Başvur” seçeneğini seçmeniz durumunda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir pencere açılacak. Bu pencerede kutucuk içerisine aldığımız seçeneği seçmeniz durumunda internet şubesi aracılığı ile ilgili kredi kartına başvuru yapabilirsiniz.

hsbc3

HSBC Bank Concept Üniversiteli Kart Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top