HSBC KREDİ HESAPLAMA

HSBC Bank HIZZ

Kart sisteminin yaygınlaşması ile birlikte birçok banka müşterilerine kredi kartları ve banka kartları gibi kart hizmetleri sunmaktalar. Kişiler günlük yaşamında alışverişlerini yaparken ve nakit paraya ihtiyacı duyduklarında kredi kartı ile bu işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Bu yazımızda ise kredi kartı tiplerinden biri olan HSBC Bankası’nın Advantage kredi kartlarında bulunan HSBC Bank HIZZ hakkında bilgi paylaşımında bulunacağız.

HSBC Bank Hızz Nedir?

HSBC Bank Hızz, HSBC Bankasının avantajlı alışveriş imkanı sağlayan Advantage kredi kartlarında 50 TL’ye kadar olan harcamalarınız için imza veya şifre gibi faktörleri ortadan kaldıran bir sistemdir. Bu sistemi kullanmak için yapmanız gereken tek şey ise Advantage Hızz kartınızı okutucuya göstermek olacaktır. HSBC Bank Hızz’ın sadece kredi kartı değil aynı zamanda Sticker ve Anahtarlık tipleri de de mevcuttur.

HSBC Bank Sticker Hızz Nedir?

HSBC Advantage Hızz sisteminin sticker ile uygulanabilmesini sağlayan bir araçtır. Telefonunuza veyahut yanınızda bulunan herhangi alete bu stickerı yapıştırarak 50 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde pos cihazına stickerı göstermeniz durumunda işlem yapmanızı sağlar. Bu sistem MasterCard® Pay PassTM okuyucusu bulunan her mağazada çalışmaktadır.

HSBC Bank Hızz Anahtarlık Nedir?

Anahtarlığınız, yine yukarıda belirttiğimiz gibi 50 TL’ye kadar olan harcamalarınızda gerekli fonksiyonu taşıyan okuyucuya göstermeniz durumunda, başka herhangi bir işlem yapmadan alışverişinizi gerçekleştirmeye yarar. Bu özellik HSBC Advantage kredi kartlarına ait bir özellik olup, yapılacak alışverişleri daha hızlı hale getirmek amacıyla üretilmiştir.

HSBC Bank Hızz Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Üniversiteli Hızz nedir?

HSBC Bankası öğrencilerin maddi masraflarını veyahut yapacakları alışverişlerde taksit imkanları sunmak amacıyla kredi kartı hizmeti sunmaktadır. HSBC Bankası öğrenciler için de Advantage Hızz sistemi ile hizmet vermektedir. HSBC Üniversiteli Hızz kartı için gerekli koşullar ise 18-25 yaş arasında üniversite eğitimi alan (açıköğretim fakültesi bu durumun dışındadır.) öğrencilere verilmektedir. Kredi kartı ile aynı özellikleri taşır, alışverişlerde 50 TL’ye kadar olması durumunda şifre veya imza gibi bilgiler istenmeden kolayca gerçekleştirilmesini sağlar.

Bu kredi kartlarına başvuru yapabilmeniz için HSBC Bankası şubelerine bizzat gitmeniz ve başvuru formunu doldurarak başvuru sürecini başlatmanız gerekmektedir.

HSBC Bank Üniversiteli Hızz Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top