HSBC Banka Kartı

HSBC KREDİ HESAPLAMA

Kart sisteminin yaygınlaşması ile birlikte artık birçok banka, kredi kartı ve banka kartı hizmeti sunmaktalar. Banka kartları ile kart sahibi bankada bulunan vadesiz mevduat hesabındaki parasına ulaşabilmektedir. Banka kartlarının üzerinde Visa ya da Maestro gibi logolar bulunmaktadır. Bu logolar herhangi bir ATM’den yani bu logoyu gösteren banka ATM’lerinden vadesiz mevduat hesabınıza ulaşmanızı sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Banka kartları ile kredi kartlarında olduğu gibi alışverişleriniz yapmanıza da olanak sağlar. Bu yazımızda ise HSBC Banka Kartı hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız.

HSBC Banka Kartı Nedir?

HSBC Bankası’na ait ATM’lerden herhangi bir ücret ödemeden mevcut kartınız ile para çekme, para yatırma gibi birçok işleminizi yanınızda yüklü meblağ taşıma riskini ortadan kaldırarak, ihtiyaç duyduğunuz anda dilediğiniz gibi kullanmanızı sağlayan bir karttır. Ayrıca HSBC Bank Banka Kartı ile yurtiçi ve yurtdışında herhangi bir bankanın ortak ATM’lerinden 7 gün 24 saat bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kart Visa ve Maestro gibi logo içeren herhangi bir işyerinden veya firmadan alışveriş yapmanızı da sağlamaktadır.

HSBC Banka Kartı Özellikleri ve Kolaylıkları Nelerdir?

  1. HSBC Bank Banka kartı ile 7 gün 24 saat HSBC Bankası ATM’lerinden, herhangi bankaya ait ortak ATM’lerden, hem yurtiçi hemmde yurtdışındaki Visa, Vpay, Maestro/Cirrus gibi logolar bulunduran diğer banka ATM’lerinden herhangi bir işleminizi (para çekme, para yatırma vs.) kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kartınızın limiti gereğince dilediğiniz şekilde herhangi bir mağazadan alışverişlerinizi nakit özelliği ile gerçekleştirebilirsiniz.
  2. HSBC Bank Banka kartı ile Visa ve Mastercard SecureCode amblemi gördüğünüz herhangi bir internet firmasından alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  3. HSBC Bank Banka kartının herhangi bir kredi kartı gibi yıllık kart aidatı bulunmamaktadır. Banka kartını kullandığınız için herhangi bir ücret ödemezsiniz.
  4. HSBC Bankası’nda bulunan tüm hesaplarınızı dilerseniz bu banka kartına talep vermeniz sonucunda tek bir kart altında ulaşılabilir hale getirebilirsiniz.

HSBC Banka Kartına Nasıl Başvurulur?

HSBC Bank Banka Kartı başvurusu yapmak istiyorsanız bu yazımız sizlere yardımcı olacaktır. HSBC Bank Banka kartı başvurusunu herhangi bir HSBC Bankası’ndan yapabilirsiniz. Aynı zamanda internet teknolojisinin yaygınlaşması ile birlikte internet hizmeti ile kart başvurusu sunulmaktadır. HSBC Banka Kartı başvurusunu internet aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken öncelikle yazımızın devamında vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamaktır. Bu bağlantı HSBC bankasının resmi internet sayfasıdır.

Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıdaki görselde bulunan sayfa gelecektir. Bu sayfada size uygun olan seçeneği seçiniz.

hsbc

Size uygun seçeneği seçmeniz üzerine sizlerden istenen talimatları yerine getirerek HSBC Banka kartı başvurunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız. Ayrıca HSBC Bank Banka Kartı ile hangi işlemlerin yapılabileceğini merak ediyorsanı yine aşağıda verdiğimiz linke tıklayınız.

HSBC Banka Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Banka Kartı İle Yapabileceğiniz İşlemler İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top