Hsbc Bankası Esnaf Kredisi

Hsbc Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

%1.37’den başlayan faiz oranları ile birlikte sabit taksitli ihtiyaç kredisinden yararlanarak hayallerinize kısa sürede kavuşabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi İçin Kampanya Koşulları

 • Kampanya kapsamında sunulmakta olan faiz oranlarından faydalanmak isteyen kişilerin 2.500 TL ve üzeri miktarda alacakları krediler için hayat sigortası talebinde bulunmaları gerekir.
 • Kredi tahsis ücreti tüm vade ve tutarlarda sabit olmak ile birlikte %0,5 TL ve buna ilave olarak banka sigorta muamele vergisinin toplamıdır.
 • HSBC Bankası tarafından gerçekleştirilecek olan Kredili Hayat Sigortası, HSBC Bankası ile Allianz Hayat ve Emeklilik A. Ş.’nin iş birliği ile sunuluyor. HSBC Bankası, Allianz Hayat ve Emeklilik A. Ş’nin bir acentesi olarak hizmet vermekte olup sigorta ile ilgisi olan tüm hizmetler HSBC Bankası’nın aracılığı ile sunulabilmekte olup müşteri tarafından dilendiği takdirde Hsbc Bankası haricinde bir sigorta şirketi tarafından da daimi mürtehin Hsbc Bankası olacak şekilde bir poliçe ibraz edilebilir.
 • HSBC Bankası tarafından sunulan bu ya da bir başka kredi için banka, değerlendirmenin ardından ek teminat ya da belge talep etme ve kampanya koşullarına ve faiz oranlarında değişiklik yapma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme gibi haklarını saklı tutar.
 • Kredili Hayat Sigortası Prim tutarını hesap etmek için sigortalı kişinin yaşı ortalama olarak 45 alınmıştır.

İhtiyaç Kredisi İçin Gereken Belgeler

HSBC Bankası tarafından sunulmuş olan kredilerden faydalanmak isteyen kişilerin öncelikle bir adet başvuru formuna ihtiyacı olacaktır. Bu forma yazımızın sonunda yer alan link üzerinden ulaşmanız mümkündür. Daha sonra ihtiyacınız olacak belgeler ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Türk uyruklu gerçek kişiler için T. C. Sürücü Belgesi, T. C. Nüfus Cüzdanı ya da pasaport, yabancı uyruklu olan kişiler için ise oturma izni belgesi ve pasaport şeklinde kimlik belgesi
 • Gelir belgesi (Ücretli bir şekilde çalışan kişiler için son aya ait maaş bordrosu ya da maaş bordrosunu firma antetli kağıdı ile düzenlenmiş olmasında ise firmanın imzalı sirküleri ve serbest meslek sahibi olan kişiler için istenecek olan vergi levhası)
 • Serbest meslek erbablarından ya da işletme sahiplerinden istenecek olan Ticaret Sicil Gazetesi
 • Son aya ait olan Sosyal Güvenlik Kurumu bildirgesi
 • Başvuru formunda belirtilecek olan ev adresine ait olmak üzere son dönem elektrik, doğalgaz, su ya da telefon / cep telefonu faturasının aslı ( Fatura, krediye başvuracak olan kişinin adına düzenlenmiş olmalıdır.)
 • Talep edilmiş olan kredi koşullarına ek olarak belge ve teminatlar istenmesi mümkündür. Bununla birlikte banka tarafından kefil talep edilmesi halinde aynı belgeler kefil olacak kişi tarafından da getirilmelidir.

HSBC Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası ya da Özel İhtiyaç Kredisi kampanyasına başvurmak isteyen kişilerin başvuru için kullanabileceği dört farklı yöntem bulunuyor. Bunlardan ilki elbette ki HSBC Bankası şubesine gitmek olacaktır. Bu işlem ile birlikte HSBC Bankası müşteri temsilcileri tarafından yönlendirilerek ihtiyacınız koşulları yerine getiriyor olmanız haline yerine getirilecektir.

İkinci yol ise internet üzerinden başvurma yoludur. Bu yolu kullanmak için ilk önce aşağıda yer alan linke tıklamanız gerekiyor. Linke tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan sayfada dört farklı işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. İlk olarak T. C. Kimlik numaranızı girmeli, ardından cep telefon numarasını yazmalı ve beraberinde güvenlik kodunu girmelisiniz. Bu bilgileri doğru bir şekilde giren kişiler “Devam” tuşuna bastıktan sonra girmiş oldukları cep telefonu numarasına bir adet doğrulama kodu gönderilir. Bu kodu girdikten sonra ürün seçimi aşamasına geçebilir ve burada faydalanmak istediğiniz krediyi seçebilirsiniz. Daha sonra ise başvuru bilgilerini detaylı bir şekilde girdikten sonra işlemi sonlandırabilirsiniz.

Üçüncü bir yöntem ise HSBC Bank İnternet Bankacılığını kullanmak olacaktır. Bunun için yazımızın sonunda yer alan ilgili linke tıkladıktan sonra internet bankacılığını nasıl kullanabileceğiniz öğrenebilirsiniz.

Dördüncü ve son yöntem ise HSBC Bank Telefon Bankacılığı yöntemini kullanmak olacaktır. Telefon Bankacılığını kullanarak 7 gün 24 saat boyunca Türkiye’nin herhangi bir yerinden tüm finansla işlemlerinizi yerine getirmeniz mümkündür. Bunun için tek yapmanız gereken şey 0 850 211 0 111 numarasını aramak olacaktır.

HSBC Kredi Sonucu Sorgulama

Kredi sorgulama işlemleri için yazımızın sonunda yer alan ilgili linke tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan sayfa üzerinde yer alan iki farklı yöntemden birini kullanmanız mümkün olacaktır. Bu yöntemlerden ilki T. C. Kimlik numarası ve cep telefonu numarasını girmek iken bir diğer yöntem barkod numarası ile sorgulama yapmak olacaktır. Bu yöntemlerinden birini tercih ettikten sonra güvenlik kodunu da girerek “Devam” seçeneğine basabilir ve kredi başvurunuzun hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bu yöntemler haricinde dilerseniz kendinize en yakın HSBC Bankası şubesine giderek ya da HSBC Bankası Telefon Bankacılığı aracılığı ile kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ!

İnternet Üzerinden Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Kredi Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top