GARANTİ BANKASI KREDİLERİ

GARANTİ BANKASI EFT SAATLERİ

Garanti Bankası, Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından bir tanesidir. 1946 yılında kurulan Garanti Bankası oldukça köklü ve güvenilirdir. Hatta 31 Mart 2015 verilerine göre Türkiye’nin en büyük ikinci bankası konumundadır. Bu bilgilere bakarak her türlü nakit ihtiyacınızda Garanti Bankası kredilerinden güvenle faydalanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere ne zaman ve ne için nakde ihtiyacımız belli olmuyor. Bildiğimiz tek şey ömrümüzün her anında nakite ihtiyacımız olabileceğidir. İhtiyacımız olan nakit miktarı arttıkça buna ulaşmamız da zorlaşabilir. Özellikle de ev veya araba almak istediğimizde bu paraya bir anda ulaşmak kolay olmayabilir. Bu tür durumlarda Garanti Bankası kredileri bize gerekli yardımda bulunabilir. Garanti Bankası’nın faizleri ciddi miktarda düşüktür. Kredi vadeleri de oldukça yüksektir. Yani faiz ve vade konusunda müşteriye yönelik kolaylıklar sağlamaktadır. Garanti Bankası kredileri ve çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız yazımızın devamını okumanız sizin için faydalı olacaktır.

Garanti Bankası Kredileri Nelerdir?

Garanti Bankası Konut Kredisi Nedir?

Çağımızın en iyi yatırımı bildiğiniz üzere konuttur. Gerek yatırım olarak düşünün, gerekse de ihtiyacınız olduğundan ev almak için kredi çekme yoluna başvurabilirsiniz. Hangi bankadan konut kredisi çekeceğiniz hakkında bilginiz yoksa diğer yazılarımızı da okuyarak karşılaştırma yapabilirsiniz. Burada kısaca Garanti Bankası kredilerinin konut desteği hakkında bilgi vereceğiz. Garanti Bankası konut kredisi faiz oranı sabittir. Yani bu faiz oranı vadelere göre değişmemektedir. 120 ay vadeye sahip olan Garanti Bankası konut kredisinin faizi sadece %1.34 oranındadır. Konut kredileri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak ve nasıl hesaplanacağını öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayarak konuyla ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Garanti Bankası Konut Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Nedir?

 

Biraz da Garanti Bankası kredilerinin taşıt desteği hakkında bilgi edinelim. Çağımızın en önemli gereksinimlerinden biri, hatta belki de en önemlisi arabadır. Fakat bu gereksinimimizi karşılamak hiç de ucuz değildir. Araba sahibi olabilmek için birikim yapmaksa günümüzde oldukça zordur. Birikim yapmak da sıkıntı çekiyorsanız ve kredi çekerek araba almak istiyorsanız Garanti Bankası kredilerinden destek alabilirsiniz. Faiz oranı, ikinci el ve sıfır araç fark etmeksizin %1.44’tür. Ve faiz oranı sabittir. Yani vadelere göre değişmemektedir. Eğer Garanti Bankası taşıt kredileri hakkında daha detaylı bilgi almak ve nasıl başvuracağınızı öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak diğer yazımızı okuyabilirsiniz.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Nedir?

 

Taşıt ve konut dışında da Garanti Bankası kredilerinden faydalanabilirsiniz. Yazımızın en başında söylediğimiz gibi ne zaman ve ne için paraya ihtiyacımız olacağı belli olmuyor. Ve bazen bu miktar oldukça yüksek olabiliyor. Tatile gitmek için, evinize eşya almak için, pahalı teknolojik ürünlere sahip olmak için ve bir çok sebepden dolayı Garanti Bankası kredilerinin ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz. Garanti Bankası ihtiyaç kredisinin faiz oranları, taşıt kredisi ve konut kredisi kadar düşük faize sahip olmasa da, diğer bankalarla kıyaslandığı zaman düşük sayılabilir. %1.99’luk faiz oranına sahip olan Garanti Bankası ihtiyaç kredisi vade uzunluğuna göre değişmemektedir. Yani sabittir. Garanti Bankası kredilerinin ihtiyaç kredisi konusunda detaylı bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayarak konuyla ilgili daha detaylı yazımızı okuyabilirsiniz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top