GARANTİ BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURUSU

GARANTİ BANKASI KREDİ HESAPLAMA

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu ile Garanti Bankasının sağlamış olduğu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Garanti Bankası Almış olduğunuz bonus kartınız sayesinde alışverişlerinizi uygun ödeme koşullarıyla yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanımın son yıllarda büyük artış göstermesinin sebebini nakit ihtiyacımız olduğu zamanlarda yardımımıza koşması ve taksitli alışveriş imkanı sağlamasıdır. Kredi kartının bir avantajı ise kazandırdığı puanlardır. Her bankanın kredi kartlarının puan isimleri farklıdır. Örneğin İş Bankasının maxi puan iken, Garanti Bankasının bonus puandır. Bonus puanlarınızı istediğiniz şekillerde kullanabilirsiniz. Bu puanlar özellikle her ay sabit harcaması olanlar için çok iyi avantaj sağlamaktadır. Her ay yaptıkları sabit alışverişlerden bu şekilde puan kazanabilirler.

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu iki şekilde yapılmaktadır. Bunlardan bir tanesi banka şubelerinden yapılan kredi kartı başvurusuyken diğeri ise internet üzerinden yapılan başvuru işlemidir. Günümüzde bir çok alanda  internet üzerinden yararlanabiliyoruz. Bu yararlandığımız alanlardan bir tanesi de bankacılık işlemleridir. Yazının devamında vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası kredi kartı başvurunuzu şube aracılığı ile yapmak istiyorsanız gelir belgeniz ve nüfus cüzdanınız ile bankaya giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bankaya gidecek zamanınız yoksa banka şubesine gitmeden de başvurunuzu  yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusunu internet üzerinden nasıl yapılacağını yazının devamında vermiş olduğumuz maddeleri takip ederek öğrenebilirsiniz.

  • Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için öncelikli olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Bu link sizi Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapma sayfasına yönlendirecektir.
  • Açılan sayfada sizden ilk olarak hangi karta başvuru yapmak istediğinizi seçiniz.

88

  • Daha sonra açılan sayfadan ilk olarak adınızı soyadınızı daha sonra TC kimlik numaranızı giriniz. Ardından son olarak telefon numaranızı girerek güvenlik kodu alanına solda bulunan sayıları giriniz ve başvur seçeneğine tıklayınız. Bu şekilde kredi kartı başvurunuz alınacak olup sizinle irtibata geçilecektir.

444

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top