HSBC Metro Club Kart

HSBC KREDİ HESAPLAMA

Kredi kartları günlük yaşantımızın birçok yerinde kullandığımız, kimi zaman alışverişlerimizi gerçekleştirdiğimiz kimi zaman nakit ihtiyaçlarımızı karşılayan bir araç haline geldi. Birçok banka müşterilerine ayrıcalıklar sunmak adına kredi kartlarında yeni ürünler üretmekteler. Kredi kartı hizmeti sunan bankalardan birisi de HSBC Bankası’dır. HSBC Bankası kredi kartı tipi olarak farklı bir kredi kartını da hizmete sunmaktadır. Bu kredi kartı HSBC Metro Club Kart’tır. Bu yazımızda ise HSBC Metro Club Kart hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulunacağız.

HSBC Metro Club Kart Nedir?

HSBC Metro Club Kart, Metro Grosmarket Bakırköy Alışveriş Hizmetleri limited şirketinden yapılacak alışverişlerde, nakit veya kredi kullanımına alternatif olarak tercih edilebilecek bir karttır. Bu kart sadece Metro Cash&Carry alışverişlerinde geçerli bir kredi kartıdır ve kullanıcıya özel vadeler sunulmaktadır. Kullanıcıya özel sunulan vadeler ise gıda veya gıda dışı tüm alışverişlerde mevcuttur. HSBC Metro Club Kart beraberinde birçok avantaj sağlamaktadır.

Bu avantajları şu şekilde sıralamak mümkün olacaktır;

 1. Yaptığınız alışverişlerinizde ödeme işlemlerinizi kolaylaştırır ve hızlandırır.
 2. Ticari olarak alışveriş yapacak iseniz bu alışverişlerinizi taksitli bir şekilde yaparak daha fazla ürünü daha az taksit tutarları ile uzun vadede ödeyebilirsiniz.
 3. Eğer belirtilen vadeden daha kısa sürede ödeme yapmak istiyor iseniz erken ödeme imkanı sunulmaktadır.
 4. HSBC Bankası’ndan yapacağınız bankacılık işlemlerinizde sizlere özel imkanlar sunmaktadır. Özel faiz ve özel fiyatlama gibi.
 5. Yüksek miktarlarda nakit bulundurma riskinizi ortadan kaldırır ve nakit çekimler ile zaman kaybı yaşatmaz.
 6. Metro Club Kart aynı zamanda ticari banka kartı özelliğini de beraberinde bulundurabilir ve bu kart ile para çekimleri gibi banka kartı özelliği taşıyan tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
 7. Metro Club Kart ile yapacağınız alışverişlerde alkollü içecekler ve toptan tütünler gibi alışveriş seçeneklerinde 30 gün vade imkanı sunmaktadır.
 8. Metro Club Kart Kontör, PM, JTI, BAT gibi ürünler için vade imkanı sunmamaktadır.
 9. Metro Club Kart ile para çekme, para yatırma, döviz alım ve satımı, fon alım ve satımı gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 10. Metro Club Kart ile yapılan alışverişlerinizi düzenli olarak kontrol edebilir ve tarafınıza bu bilgiler iletilmektedir.
 11. Bu kart ile HSBC Bankacılık hizmetlerinden ücretsiz olarak vakit kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC Metro Club Kart ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak veya başvurmak için herhangi bir HSBC Bankası şubesine giderek bilgi sahibi olabilirsiniz.

HSBC Metro Club Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top