HSCB BANKASI EFT SAATLERİ

FİNANSBANK KREDİLERİ

Bankalar üzerinden para transferi işlemini yerine getirmek istiyorsanız bu durumda iki farklı para transferi işlemi ile karşılaşırsınız. Bu yollardan ilki para göndermek istediğiniz banka hesabı ile sizin kullandığınız banka hesabı aynı ise bu durumda yapılacak olan para transferinin adı havale olacaktır. Ancak para transferi yapacağınız banka hesabı sizin kullandığınız banka hesabından farklı ise bu durumda yapılan para transferine ise EFT yani elektronik fon transferi adı verilmektedir. Biz sizlere bu alanda HSCB Bankası EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Sizde HSCB Bankası EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilir ve bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

HSCB Bankası EFT Saatleri Kaçtır?

Sizde HSCB Bankası EFT işlemini yerine getirmek istiyorsanız bu durumda dikkat etmeniz gereken en önemli husus HSCB Bankası EFT saatleri içinde EFT işleminizi yapmak olacaktır. Biz sizlere bu alanda HSCB Bankası EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. HSCB Bankası EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. HSCB Bankası EFT saatleri sabah 09:00 akşama 17:00 saatleri arasıdır. Sizde bu saatler arasında EFT işlemini yerine getirirseniz aynı gün sonuç alırsınız. Bu saatler dışında işlem yaparsanız bu durumda ise EFT işleminiz bir sonraki mesai gününe kalacaktır. HSCB Bankası şubelerinden, çağrı merkezinden ve internet şubesinden EFT işlemlerini yerine getirebilirsiniz.

HSCB Bankası EFT ücretleri ise şu şekildedir;

  • Hesaptan EFT Ücreti asgari 42 TL azami ise 375 TL için gönderilen ücretin % 0.5’idir.
  • Bireysel İnternet Bankacılığı EFT Ücreti BSMV, BSIV dahil 3.50 TL olarak tahsil edilir.
  • Bireysel İnternet Bankacılığı Geç EFT Ücreti BSMV, BSIV dahil 6.00 TL olarak tahsil edilmektedir.
  • Mobil Bankacılık-Hesaba EFT Ücreti BSMV, BSIV dahil olacak şekilde sizden alınacak olan EFT ücreti ise bu durumda 2 TL olarak belirlenmiştir.
  • Telefon Bankacılığı EFT Ücreti BSMV, BSIV dahil olacak şekilde asgari 20.00 TL azami ise 50.00 TL olmak üzere gönderilecek olan para miktarının % 0.40’ı olacak şekilde tahsil edilmektedir.
  • Bankacılık Sigorta ve Muamele vergisi oranı ise % 5 olarak tahsil edilir.
  • Bankacılık Sigorta ve İletişim vergisi oranı ise % 3 olacak şekilde gönderilen ücretten tahsil edilmektedir.

HSBC Bankası Resmi İnternet Adresi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top