ICBC İNTERNET BANKACILIĞI

ICBC TURKEY TEK KART

Teknoloji her geçen gün yeni bir özellik ile karşımıza çıkmaktadır. Bu özellikler sayesinde çok farklı alanlarda, çok verimli sonuçlar almamızı sağlamıştır. Bu özelliklerin biri de internet bankacılığıdır. İnternet bankacılığının hayatımıza girmesiyle hayatımız yeni bir renk kazandı ve bütün işlerimizde internet bankacılığını kullanır hale geldik. İnternet bankacılığı da zaman kazanmamızı sağlamıştır. İnternet bankacılığının kullanılmaya başlanması ile banka işlemlerimiz çok daha basit hale geldi. Bu durumda sizlere hizmet sunan kurumlardan birisi de ICBC’dir. ICBC internet şubesi ile birlikte artık sizde ICBC şubelerinden yapabileceğiniz birçok işlemi yerine getirebilirsiniz.

ICBC İnternet Bankacılığı Nedir?

Bankacılık alanında hizmetleri bulunan ICBC, müşterilerinin günlük bankacılık hizmetleri noktasında büyük kolaylıklar sağlayan ürünlerden biri olan internet bankacılığını değerli müşterilerine sunmuştur. Artık şubeye giderek sıra bekleme durumu olmadan tüm banka işlemleri elinizin altında. ICBC internet bankacılığı ile kart işlemleri yapmak istiyorsanız hesap veya kredi kartınızın on altı hanesini tanıtmanız gerekmektedir. Sırası ile alt satıra kart şifrenizin dört hanesini ve doğum tarihinizi gün, ay ve yıl olarak giriniz. İşlemlerden sonra cep telefonunuza gelecek olan güvenlik şifresini doğrulayarak internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. ICBC internet bankacılığını kullanarak birçok işleminizi evinizde, kafede ve işyerinde halledebilirsiniz. İnternet üzerinden geliştirilen bir uygulama olan Tekstilbank internet şubesi sistemi ile işlemlerinizi hızlıca halledebilirsiniz. ICBC internet şubesi sayesinde kredi başvurularınızı rahat bir şekilde, internetin olduğu her yerden yapabilirsiniz. Kredi başvuru sonuçlarınızı da ICBC internet bankacılığı üzerinden kontrol edebilirsiniz.

ICBC internet bankacılığı ile güvenlikle ilgili işlemlerinizi şubeye gitmeye gerek kalmadan çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yapılan işlemler sonrası banka adına size bilgilendirme mesajları, yapılacak işlemler ile ilgili limit belirleme, kişiye özel menüler, fatura ödeme işlemleri, olası yurtdışı erişimini engelleme ve şifre değişikliği yapma gibi güvenlik durumlarını internet bankacılığı ile evinizde yapabilirsiniz. Bunun dışında havale, EFT gibi para transferi işlemleri ve daha birçok bankacılık işlemi de internet şube üzerinden yapılabilmektedir.

ICBC İnternet Bankacılığına Giriş Nasıl Yapılır?

İlk yöntem olan bireysel internet bankacılığı girişi için yazıda verdiğimiz linke tıklayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı ya da kullanıcı kodunuzu giriniz. Daha sonra şifreye tıklayarak şifrenizi giriniz ve girişinizi yapınız.

b

ICBC Bireysel İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Diğer yöntem de kurumsal internet bankacılığı giriş işlemidir. Bu işlem için de size bir link verdik. Bu linke tıkladığınızda karşınıza gelecek sayfada kullanıcı kodunuzu veya T.C. kimlik numaranızı giriniz. Ardından şifreyi girerek girişinizi gerçekleştiriniz.

b

ICBC Kurumsal İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top