TEKSTİLBANK TAŞIT KREDİSİ

Sizde bir taşıt almak istiyor ancak yeteri kadar nakit paranız yoksa bu durumda sizde nakit ihtiyacınızı karşılamak için kredi çekebilirsiniz. Kredi çekebileceğiniz kurumlardan birisi de Tekstilbank’tır. Sizde nakit ihtiyacınız için Tekstilbank’a başvuruda bulunmak istiyor ancak ne kadar faiz oranı ve hesaplama hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Sizde Tekstilbank taşıt kredisine hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Biz sizlere bu alanda Tekstilbank taşıt kredisi hakkında bilgi vereceğiz. Sizde Tekstilbank taşıt kredisi hesaplama işlemi nasıl yapılır öğrenmek ve bu konuda bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Yazımızı okuyup işlemleri yerine getirdikten sonra ise artık sizde Tekstilbank taşıt kredisi hesaplama işlemini yapmış ve ödeme planı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tekstilbank Taşıt Kredisi Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Sizde Tekstilbank taşıt kredisi hesaplama işlemini yerine getirmek ve bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Bundan sonra ise açılacak olan sayfada ilk olarak standart kredi hesaplama yazan alanda eğer kaskolu ve 0 km araç alacaksınız bunla ilgili şıkkı yine aynı şekilde 2. el kaskolu araç alacaksanız bununla ilgili alanı alacağınız araç kaskolu değilse o km araç kredisi ya da 2. el araç kredisi yazan alana tıklayınız. Bundan sonra ise sayfaya aşağıda size hesaplamak için bir alan açacaktır. Bu alanda ilk olarak döviz cinsini TL olarak seçiniz. Bundan sonra ise yapmanız gereken işlem çekmek istediğiniz tutarı ilgili alana girmek gerekecektir. Bu bilgiyi de ilgili alana girdikten sonra bir sonraki adımda ise yapmanız gereken işlem ne kadar sürede geri ödemek istiyorsanız vade yazan alana bu bilgiyi giriniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra artık sizde hesaplama yapabilir ve ödeme planı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tekstilbank taşıt kredisi faiz oranları şu şekildedir;

 • 0 km kaskolu araç için 12 ve 36 ay için faiz oranı % 1.45’tir. 12 ay için aylık maliyet %2.42 36 ay için aylık maliyet % 2.00 ve 12 ay için yıllık toplam maliyet % 29.06 ve 36 ay için yıllık toplam maliyet ise % 23.97’dir.
 • 2 el kaskolu araç için 12 ve 36 ay için faiz oranı %1.55’dir. 12 ay için aylık maliyet %2.54 36 ay için aylık maliyet % 2.12 ve 12 ay için yıllık toplam maliyet % 30.52 ve 36 ay için yıllık toplam maliyet ise % 25.44’tür.
 • 0 km  araç için 12 ve 36 ay için faiz oranı %1.50 ‘ dir. 12 ay için aylık maliyet %2.48 36 ay için aylık maliyet % 2.06 ve 12 ay için yıllık toplam maliyet % 29.79 ve 36 ay için yıllık toplam maliyet ise % 24.70’tir.
 • 0 km  araç için 12 ve 36 ay için faiz oranı %1.60′ dır. 12 ay için aylık maliyet %2.60 36 ay için aylık maliyet % 2.18 ve 12 ay için yıllık toplam maliyet % 31.26 ve 36 ay için yıllık toplam maliyet ise % 26.17’dir.

Tekstilbank taşıt kredisi için sizden istenilen belgeler ise şu şekildedir;

 • Başvuru Sahibi ve Kefil için
 • Kimlik belgesi fotokopisi
 • Gelir belgesi:
  • Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosunun fotokopisi,
  • Serbest meslek sahipleri için vergi levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi, diğer gelir belgeleri,
  • Gayrimenkul sahipleri için tapu/kira kontratı fotokopisi.

Tekstilbank Taşıt Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz