İŞ BANKASI EFT SAATLERİ

İŞ BANKASI KREDİLERİ

Sizde birçok işleminizi bankalar aracılığı ile yerine getiriyorsanız ve işlemlerinizi aynı gün içinde sonuçlandırmak istiyorsanız bu durumda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta işleminizi belirlenen işlem saati aralığında yapmak olacaktır. Biz sizlere bu bölümde İş Bankası EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Sizde İş Bankası EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz. Bankalar aracılığı ile para aktarımı yapmak istiyorsanız bu durumda karşınıza iki farklı yoldan para aktarımı yapabilirsiniz. Bu durumda işlem yapabileceğiniz yollardan birisi havale diğeri ise EFT’tir. Havale para göndermek istediğiniz hesap ile sizin kullandığınız hesap aynı ise söz konusu olmaktadır. Bir diğer yol olan EFT ise para göndermek istediğiniz hesap ile sizin kullandığınız hesabın farklı olması durumunda söz konusu olacaktır. Sizde tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

İş Bankası EFT Saatleri Kaçtır?

İş Bankası EFT işlemini yerine getirirken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta İş Bankası EFT saatleri içinde bu işlemi yapmak olacaktır. Sizde EFT işlemini İş Bankası EFT saatleri içinde yaparsanız aynı gün sonuç alabilirsiniz. Ancak İş Bankası EFT saatleri dışında bu işlemi yerine getirdiğiniz zaman bu durumda EFT işleminiz bir sonraki mesai gününe kalacaktır. Sizde aynı gün sonuç almak istiyorsanız İş Bankası için EFT işleminizi sabah saat 09:00 akşam saat 17:00 arasında yapmanız gerekmektedir. İş Bankası EFT işlemini ise İş Bankası şubelerinden, mobil bankacılıktan, internet şubelerinden ve telefon bankacılığından yerine getirebilirsiniz.

İş Bankası EFT için belirlenen EFT ücretleri ise şu şekildedir;

  • İş Bankası şubelerinden hesaptan yapılan, hesaptan düzenli yapılan ve gelen EFT’ler için asgari 39 TL, azami ise 330 TL olmak üzere % 0.5 EFT ücreti tahsil edilir.
  • İş Bankası şubelerinden ve kasadan yapılan EFT için ise asgari 44 TL, azami ise 330 TL olmak üzere % 0.5 EFT ücreti tahsil edilmektedir.
  • İş Bankası bankamatiklerinden yapılan EFT işlemlerinde EFT ücreti 7.5 TL olarak belirlenmiştir.
  • İş Bankası internet şubesinden yapılan EFT’lerde hesaptan yapılan ve hesaptan düzenli yapılan EFT’lerde alınacak olan EFT ücreti 3.5 TL olarak belirlenmiştir.
  • İş Bankası telefon şubesinden yapılacak olan EFT işlemlerinde ise sizden tahsil edilecek tutar 3.5 TL’dir.
  • İş Bankası hizmetlerinden İş’te cep ile yapacağınız EFT işlemlerinden ise sizden alınacak olan EFT ücreti 3.5 TL olarak belirlenmiştir.
  • İş Bankası çağrı merkezinden yapılacak olan EFT işlemlerinde ise alınacak olan EFT tutarı 25 TL olarak belirlenmiştir.

İş Bankası Resmi İnternet Sayfası İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top